Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sadece kağıda bakıp haftasına göre normal dedi. Kağıdı veren doktor farklı ultrasonla ölçüm yapan ayrı sonucu yazan da farklı kişiydi. Ha bire sıra bekleyip durdum. Nasıl hastaneseyse.

Kisilee farkli olabilir ama oyle bakip gecmez canim hepsi anliyor.Bence de bariz 1 o.Zaten kandan once ense kalinligi onemli oyle bakip gecmesi mumkun degil yani.
Icini ferah tut.

Kisilee farkli olabilir ama oyle bakip gecmez canim hepsi anliyor.Bence de bariz 1 o.Zaten kandan once ense kalinligi onemli oyle bakip gecmesi mumkun degil yani.
Icini ferah tut.
Sayenizde yine içim rahatladı gerçi anarmol bir şey olsa haftasıyla uyumlu demezdi. Söylerdi. Yine benim kuruntum :)

Ay kuzum inş bir gün kısmet olur. Her zaman beklerim. Bende yatakta gün sayıyorum kitap okuyorum. Benim çocuk süper dinleyici olcak :)

Kuzucummm ❤ inşallah iyisindir ❤ bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Ben fazla giremiyorum, yazdıysan da göremedim.. 17 hafta bitmiş, Rabbim sağlıkla tamamlamayı nasip etsin inşallah ❤
Inş canim benim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin. Ben de yolu yarıladım erken doğduğu için ben öyle diyorum. Cinsiyeti kız kuzum ismide doğarsa seher olacak inş. Oğlandan sonra kız olması süper oldu. Ayın 21 inde kontrol bekle bekle ölüyorum evde. Çok dertlenirsem burdaki hastanede ultrasonla bakmaya gidiyoruz. Benim ki sadece korkudan. Hayırlısı ile şu günlerimiz biter inş ay benimde ne çok yazasım varmis:)

Kuzucummm ❤ inşallah iyisindir ❤ bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Ben fazla giremiyorum, yazdıysan da göremedim.. 17 hafta bitmiş, Rabbim sağlıkla tamamlamayı nasip etsin inşallah ❤
Inş canim benim sanada hayırlı doğumlar nasip etsin. Ben de yolu yarıladım erken doğduğu için ben öyle diyorum. Cinsiyeti kız kuzum ismide doğarsa seher olacak inş. Oğlandan sonra kız olması süper oldu. Ayın 21 inde kontrol bekle bekle ölüyorum evde. Çok dertlenirsem burdaki hastanede ultrasonla bakmaya gidiyoruz. Benim ki sadece korkudan. Hayırlısı ile şu günlerimiz biter inş ay benimde ne çok yazasım varmis:)

Amin canım inş kalbinin güzelliği gibi geçer gider o haftalar şu gibi. Tek içimizde sağlıklı olsunlarda ben başka birşey istemiyorum .

Genelde dr ense kalınlığı iyi der cnm demedi mi öyle birsey

A AsyaaAyazz bencede 1 oyazan rakam canım kuzların yorumlarını yeni okudum . Bi anormallik olsa direk söylüyorlar zaten iyi bile olsa yanlış sonuç çıksa pata küte düşünmeden direk söylüyorlar emin ol derdi anormalliği hemen

Kuzzummm çok mutlu oldum adınıza ❤❤❤ inşallah sağlıkla kavuşursunuz kızçenize ❤❤❤ Allah yar ve yardımcın olsun inşallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…