Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaaaaa onu bende ck istiyrmmmmm kizlarrr ne guzel olur toplansakkkk..

Senin daha az kalmış ben 16 Ağustosu bekliyorum benden önce senden gelsin güzel haber arkasına hemen ben vereyim benimle birlikte U Umithepvar versin hepimiz güzel haber verelim inşaallah
Oyyy dualarinda yer almam unutmaman nasi hosuma gitti yirim yaaa Allah razi olsn kuzummm....insallahhhh Rabbim duysun sesini..ben pas gecebilirim bu ay skinti yk :) sizden alalim guzel haberler ck isterimm

Canimsin Rabbim versin sabrinii millettn saklamak lazm gercektn bnde ck inanirim buna

Ben kendim karar verdim hap kullanmaya. Ailemde hicbir sorun olmadi simdiye kadar.. annem, teyzelerim sorunsuz hamile kaldi cok sükür.. herhangibir rahatsizligim yok fakat demir eksikli cekmistim bi ara.. acaba bi etkisi olur mu??

Ben kendim karar verdim hap kullanmaya. Ailemde hicbir sorun olmadi simdiye kadar.. annem, teyzelerim sorunsuz hamile kaldi cok sükür.. herhangibir rahatsizligim yok fakat demir eksikli cekmistim bi ara.. acaba bi etkisi olur mu??
Cnm Rabbim bekletmesin yeni basliyomussun bu maceraya bnce ck takilma bisilere sayfayada takilma yeni oldugun icin etkileyebilirr..bnm nacizane fikrimm..yani ilk bastan hemen umutsuzlanma..ama insallah verdigin karardan dolayi pisman olmazsin iyi cesaret hap kullanmak

Cok sükür hemen etkilenecek yapim yok amin insallah
Rabbim sizlere de insallah hemen saglikli bir evlat nasip eder

Cok sükür hemen etkilenecek yapim yok amin insallah
Rabbim sizlere de insallah hemen saglikli bir evlat nasip eder
Demir eksikligide sorun diye biliyrm ama dedigim gibi ck takilma kuzum bi kac ay bi deneyin bakalim.. zaten etkilenmiyosan sikinti yk :)) biz bazen kotu etkileyebiliyrz birbirimizi :))) aminn guzel duan icinde..

Demirin etkisi olmuyor.Bazilarinda sebep gb olabilir ama bundan mi ondan mi derken duzeltilen degerler aslinda.
Bence kafani hicbiseye takmadan rahat rahat deneyin :)
Hic sorun arama simdiden.
Ilk ayın ilacin etkisiyle belki adetin bile farklilasir.Belki de kalirsin.Arkadasim ilaci unuttugu arada kaldi hamile.

Demek istedigim sakin ilk aydan haberi alamasan bile sorun aramaya baslama kendinde lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…