Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Misafiri ck severim ama ust uste olunca kabak tadi veriyo be beybi :) iyi kurtulmussun..
Arkadasila olan durumu o kdr iyi anliyrm kii Rabbim bekletmesin onuda bizleride ama inan bizim kdr bilgileri yk..hos bizde basta korunmayi birakinca hemen olur kafasindaydik en azindn ben oyleydim yanii..senin savunmada iyimis :)) ama bi de gel icimize sor nasil istedigimizi

Ya aynısı geçen banada oldu. Yiyorlar mı bilmiyorum ama Sen nasılsın canım durumlar ne? Bende takip edemiyorum alışamadım erkenden 7de kalkmaya evin işlerini görüp yemeğimi yiyip yatıyorum 10 olmadan
Ilk zamanlar ole olur sona bi bakmissin erkenden bitirip islerini oturup cayini iciyosun kuzum :))

Sağolasın canım verdiğin bilgi için dün akşamı değerlendirdik bugünü de değerlendirmeye çalışcam zaten bundan sonra birşey yapamam hayırlısı Allah’tan memlekete tatile gidiyoruz inşallah tutar Allah isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda inşallah dualarınızda bizleri de eksik etmeyin

Iyi yapmissin degerlendirmekle cnm yaa bana kalirsa bnden ornk vereyim en dogru zaman akintinin basladigi gun ve sonunda gelen beyaz kremsi akintiyi gordugun gun yani toplamda 3 gun siki bi iliski gerk..biz kavga ettigimiz icin degerlendiremedik sadece beyaz akintinin oldugu gun oldu daha da olmadi iliski siz degerlendirmissiniz insallah gelsin bebisin kuzumm

Cnmm nasi etkiledi beni incir lekesi ikiz erkek flnn Allahimmmmm mucizelerinden bizlerede gonderr Yarabbimmmmm sen ne buyuksunnn

Cnmm nasi etkiledi beni incir lekesi ikiz erkek flnn Allahimmmmm mucizelerinden bizlerede gonderr Yarabbimmmmm sen ne buyuksunnn
Aynen öyle birde yasayan biri olarak dahada etkileniyorsun bebişlerimiz kendi başlarına bi mucize bide allahin hikmetiyle tecelli ettiğinde çok farklı bi boyut kazanıyor rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş simdi cocuklar 17 yaşında

Agzina yuregine saglik ne guzel bi insansin sen masallah sana yaaa..bu surecleri guzel rahat bi sekilde atlatip saglikla alirsin pasamiizi kucagina insallah cnm bnmm ya kiyamam sana

Ayni fikirdeymmmmm :)

Bnm esimde boyle diyr ve rahatliyrm bi nebze iyiki yanimizdalar eski zamanlarda oldugumuzu dusunsene kuzu hemen kuma gelirdi vala ustumuze sansimiz eslerimiz ne diyelim azcik odun olsalarda :)

Wuuuuu 5-6 sulariiii izinde degerlendiricem bu fikri :)))))

Hobaaaaaa :))) ne guzel yaa :)) Rabbm saglikli omur versin insallah :) tam deli caglari :)

İnşallah hep beraber burda bu ay güzel haberler veririz canım benim bugünü de değerlendireceğim dahada bu ay birşey yapamam hayırlısı Allah’tan olmazsa da yine denemelere devam moral bozmak stres yapmak yok:) inşallah eşinle de aran düzelir canım benim, benimde dün öyleydi ama yine de yaptık

Ay sorma bi gelsin bbisler adamin yuzunu 9 ay gormeye niyetim yk yaniiiiiiii nazlari niyazlari yeter gariii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…