Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu bnmde 6 ya kiz ayni mi olmstk senle :))
Aynı mı olduk bilmiyorum da aynı günü beklediğimizi biliyorum kuzum :)
Oyyy dualarinda yer almam unutmaman nasi hosuma gitti yirim yaaa Allah razi olsn kuzummm....insallahhhh Rabbim duysun sesini..ben pas gecebilirim bu ay skinti yk :) sizden alalim guzel haberler ck isterimm
pas geçme olmasın hepimiz aradan çıkalım işte kuzum :):) amin canım benim unutmam tabi hepimiz birbirime duacı olursak olcak bu iş inşaallah :):)
Canimsin Rabbim versin sabrinii millettn saklamak lazm gercektn bnde ck inanirim buna
Amin canım bende inanırım kayınvalideme ve anneme özellikle ben nazarı çabuk çekiyorum kimseye söylemeyin dememe rağmen herkes duydu ve bebeğim düştü Rabbim yine nasip etsin hepimize :dua:

Aynı mı olduk bilmiyorum da aynı günü beklediğimizi biliyorum kuzum :)
pas geçme olmasın hepimiz aradan çıkalım işte kuzum :):) amin canım benim unutmam tabi hepimiz birbirime duacı olursak olcak bu iş inşaallah :):)

Amin canım bende inanırım kayınvalideme ve anneme özellikle ben nazarı çabuk çekiyorum kimseye söylemeyin dememe rağmen herkes duydu ve bebeğim düştü Rabbim yine nasip etsin hepimize :dua:
Hee hepimiz cikalim ayni topikte bulusalimmm :)) duaci olmammii yavrm hergun kendimle beraber sizleri unuturmuymmm hicc ..

Rabbim nasip etsin insallahhhh cnm bnm uzucu bi durum hele bizler icin..soyleme kuzum gerk yk bilmelerine bnde ondn yanayim..

canımmm yorumların günümü aydınlatıyor, duaların kabul olsun inşallah, sen de doğuma kadar misler gibi geçir günlerini :dua:

valla çalışıyorsan iş güçle, çalışmıyorsan ev işi, diziler kitaplar derken napak bacım kafayı dağıtmak lazım yoksa kafaları yemeye ramak kaldı :KK45: hayıtı çok öneren var, inşallah şifa olur..

kız sen şimdi aşılamaya taktın ya tutmuştur diye düşünüyorum, öyle inanmak istiyorumm =) benim de 14. günüm ama akıntı falan yok ne zaman yumtiklicem anlamadım ben bu işi :kızgın:inşallah bu ay gelsin senin bebecik, olmadı aşılamaya umudum çokk :dua:

oh oh maşallah kardeş geliyor yavruna desene :nazar:

kız sen hala zigara mı içiyon bırak şu mereti yaa, ya da çok çok azalt günde 1 falan yap bari.
tiroide sevindim canım, d viti de düzenli kullan, öğlen çık yürüyüş yap güneşlen mümkünse =)

akıntı geldiyse 24-36 saat içerisinde yumurta çatlar derler canım, bence bugünü değerlendirin, sonra da yarın ya da öbür günü de değerlendirin garanti olsun =)

off offf negatif ve kırmızıları görmek insanı mahvediyorrr :KK43: ama içinde tutma ağlıcaksan ağla, eşler de az anlayışlı olsun canım accık üzüntülü ve tripli olabiliriz dimi ama? ama onlar da üzülüyor aslında o nedenle çok da uzatmamak lazım yavrumm.. gelecek aya inşallahh...

bu yorum aynen beni anlatıyor, şukunu verdim baby :KK70:

Allah emeklerimizin karşılığını versin, özellikle son dediklerine aynen katılıyorum, önemli olan her şeyin başı sağlık. fiziksel zihinsel bizler, sevdiklerimiz iyi olsun da gerisi de zamanla olur inşallah nasibimizde varsa..:dua:
Aynn vallahi kafayı dağıylm derkn bakıyorz aynı yerdeyz

gızlar yüreğim sızlar, iki gündür misafir misafir üstüne yoruldum yaw. bugün de yakında evlenecek olan 33 yaşında bir arkadaşımla konuşuyoruz. kız hemen hamile kalmak istiyor. ama yumurtlama bilmem ne bihaber.. ben durumu nasıl anlatıyorum, görseniz gülersiniz :)
"ya işte adet döngün kaç gün mesela 30 mu? o zaman çıkar 14, 16. gün yumurtluyorsun, bir de akıntılar oluyor böyle yumurta akı gibi o dönemlerde ilişki olsun." baktım kız tuhaf tuhaf bakıyor suratıma "haa ben bunları nereden mi biliyorum? biz bu ara istemiyoruz ya bebek, o yüzden o dönemlerde dikkat ediyoruz olmamasına" hahahahah:KK53: Allam affet nolurr yaa :dua:
Allah iyiliğini versnnn gülmekten kırldm :)

Hee hepimiz cikalim ayni topikte bulusalimmm :)) duaci olmammii yavrm hergun kendimle beraber sizleri unuturmuymmm hicc ..

Rabbim nasip etsin insallahhhh cnm bnm uzucu bi durum hele bizler icin..soyleme kuzum gerk yk bilmelerine bnde ondn yanayim..
Amin inşaallah kuzum benim ben ve eşim dışında aileden bile olsa söylemeyi düşünmüyorum ben belki ablama söylerim o da sıkıntı olduğunda yardımcı olsun diye :)

Ben kendim karar verdim hap kullanmaya. Ailemde hicbir sorun olmadi simdiye kadar.. annem, teyzelerim sorunsuz hamile kaldi cok sükür.. herhangibir rahatsizligim yok fakat demir eksikli cekmistim bi ara.. acaba bi etkisi olur mu??
İstersen kadın doğum doktoruna gidip tahlillerini yaptır canım ona göre hareket et

Demirin etkisi olmuyor.Bazilarinda sebep gb olabilir ama bundan mi ondan mi derken duzeltilen degerler aslinda.
Bence kafani hicbiseye takmadan rahat rahat deneyin :)
Hic sorun arama simdiden.
Ilk ayın ilacin etkisiyle belki adetin bile farklilasir.Belki de kalirsin.Arkadasim ilaci unuttugu arada kaldi hamile.

Demek istedigim sakin ilk aydan haberi alamasan bile sorun aramaya baslama kendinde lutfen
Tsk ederim güzel yorumun icin :KK3: ozaman hapi birakirim gibi :KK22: heyecanlandim

X