Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu bnmde 6 ya kiz ayni mi olmstk senle :))
Aynı mı olduk bilmiyorum da aynı günü beklediğimizi biliyorum kuzum :)
Oyyy dualarinda yer almam unutmaman nasi hosuma gitti yirim yaaa Allah razi olsn kuzummm....insallahhhh Rabbim duysun sesini..ben pas gecebilirim bu ay skinti yk :) sizden alalim guzel haberler ck isterimm
pas geçme olmasın hepimiz aradan çıkalım işte kuzum :):) amin canım benim unutmam tabi hepimiz birbirime duacı olursak olcak bu iş inşaallah :):)
Canimsin Rabbim versin sabrinii millettn saklamak lazm gercektn bnde ck inanirim buna
Amin canım bende inanırım kayınvalideme ve anneme özellikle ben nazarı çabuk çekiyorum kimseye söylemeyin dememe rağmen herkes duydu ve bebeğim düştü Rabbim yine nasip etsin hepimize

Hee hepimiz cikalim ayni topikte bulusalimmm :)) duaci olmammii yavrm hergun kendimle beraber sizleri unuturmuymmm hicc ..

Rabbim nasip etsin insallahhhh cnm bnm uzucu bi durum hele bizler icin..soyleme kuzum gerk yk bilmelerine bnde ondn yanayim..

Aynn vallahi kafayı dağıylm derkn bakıyorz aynı yerdeyz

Allah iyiliğini versnnn gülmekten kırldm :)

Hee hepimiz cikalim ayni topikte bulusalimmm :)) duaci olmammii yavrm hergun kendimle beraber sizleri unuturmuymmm hicc ..

Rabbim nasip etsin insallahhhh cnm bnm uzucu bi durum hele bizler icin..soyleme kuzum gerk yk bilmelerine bnde ondn yanayim..
Amin inşaallah kuzum benim ben ve eşim dışında aileden bile olsa söylemeyi düşünmüyorum ben belki ablama söylerim o da sıkıntı olduğunda yardımcı olsun diye :)

Ben kendim karar verdim hap kullanmaya. Ailemde hicbir sorun olmadi simdiye kadar.. annem, teyzelerim sorunsuz hamile kaldi cok sükür.. herhangibir rahatsizligim yok fakat demir eksikli cekmistim bi ara.. acaba bi etkisi olur mu??
İstersen kadın doğum doktoruna gidip tahlillerini yaptır canım ona göre hareket et

Tsk ederim güzel yorumun icin ozaman hapi birakirim gibi heyecanlandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…