Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bayanlar ,bayanlar adet söktürücü kullanmayın, soğan kabuğu kaynatın 1 saat içinde sökülüyor

Nieki kuzum öle deme bi de baklm ne zamndr deniyon kalabildn mi Hamiş felan
Ben ağustosta 1. evlilik yıl dönümümü kutlycam canım evlendiğimden beri deniyorum bana mısın demiyor :) bat 15 ağustos. Yumurtalıkta sorun yok ama ben tüplerden şüpheleniyorum, zira hacamat olduğum bayan kuyruk sokumuna hacamat yaparken kan çıkmadı ordan. tüplerin tıkalı dedi :/ işte 1 yılımın dolmasını bekliyorum canım rahim filmi için :)

Sen neler yapıyorsun :)

Zamanı var daha demek ki cnm umutsuzluga kapılma Rabbim en guzel zamanda verir sana mujdeni ins

Kız daha erken endişelnme bn 2 yıl bitti bu temmuzda ama bn 9. 10 ay korndm snra dedim 9 ay snra gebe kaldm dış gebelik oldu snra geçen ay düşük yaptm yine bil yorm ormalde günü gününe olrm bu düşük ve dış gebelik dengmi bozdu hayıt tokumu böğrtlen kökü ve aslanpancesi aldm deniycm ilk olark hayıt tohumu ve böğürtlenmi oşsn yoksa aslanpancesi mi senin bata kaç gün var

Daha 7 Gün var canım zaten değerlendirmedik açıkçası.

Valla kuzum ben böğürtlen kökünü hiç duymadım ama aslanpençesini şiddetle öneririm.

Bir de ben geçenlerde misafirliğe gittim. O bayanın da 4 yıldır evladı olmuyormuş. Bi tane teyze ona bi sürü reçeteler vermiş, kız memlekete gidince deneyeceğim dedi. Ben de ne olur ne olmaz diye fotosunu çektim belki işimize yarar diye

O zamn Aslanpençesiyle hayıt tohumu kullanaym

Nasl bir diyet banada söylermisn belki bende kurtlmak isrrm
Çok basit canım. şifa orucu diye niyetleniyorsun. normal oruç tutuyorsun. iftarda sadece su ve 2 yeşil elma yiyosun. 1 dilim elma 1 yudum su şeklinde. gerçekten tıka basa doymuş oluyorsun. Şöyle kendimi de örnek göstereyim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…