Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım iyi geceler bende hacamat yaptırdım kuyruk sokumu ve bele bende de pıhtı gibi çıktı kan arkadaş burda sıkıntı var her ay yaptır açılır dedi tüplerle mi alakalıymış o ?
selam canım, hacamatta zaten pıhtılı kan gelir. ama kuyruk sokumundan hiç kan çıkmadıysa ya da çok az kan çıktıysa tüpler tıkalı oluyormuş. Benim yaptırdığım bayan 8 yıllık tecrübeli. bana dedi 3 seansta açılır korkma dedi. Ben 2 seans oldum 3.'sü kaldı yani öyle her ay yaptır demedi canım.
Hacamatın 1. seansı tarama, 3. seansı tedavidir diye biliyorum :) Şifamız nerede saklı Allah bilir :)

Canım iyi geceler forumda dolaşırken denk geldim ben de yakın zamanda hsg çektirdim başkent hastanesinde 70 lira gibi bi ücret ödedik ama sigortaya göre değişiyor mu bilmiyorum ben emekli sandığına bağlıyım . adet ağrısı gibi çok hafif bir ağrım olmuştu ve anestezisiz çekildim 2-3 dk sonra kalkıp evime gittim :)

Merhaba canım, ilgin için çok teşekkür ederim :)

Gerçekten çok uygun fiyata çektirmişsin, ben zekaide çektirmeyi düşünüyorum ama Başkent daha iyidir herhalde :) Ben de emekli sandığından canım . İnşaallah temiz çıkmıştır hsg sonucun :) Peki hemen isteyince yönlendiriyorlar mı filme :) yani süreç nasıl işledi

Valla kafam rahat canım hele kaynanamda kalınca tatildeyim sanki :)

Sen neden çektirmedin canım, hem de 2 yıl olmuş
Valla çoook güzel olmşşş :)

Cnm çektrmefim çünkü dış gebelikte tüplerimde bebek kaldığı için temizledklerni düşündüm ve herkeste ööe diyor cnm ama İnşallah gerek kalmaz

Benimde öyle ama hamilelerin 7.5 saat çalışmaları gerekiyor

Evet 7.5 saat çalışma diye bir kanun var dimi ya iş yerin bunu kabul ettimi bende bugün söyliyeyim bakalım ne diyecekler
gerekiyor ama işte uygulayan yok bizimkiler çok fena saat 5 bucukta cıkmıs gıbı gosterıolar ıkı kısıyız bız ıs yerınde hamıle dıolar hastaneye gıdıosunuz sureklı gununuzu kesmıoruz bısey yapmıoruz sızde 5 bucukta cıkıomus gıbı yapın sınır oluyıorummmmm

ben çok mu duygusal oldum anlamıyorum ki gene ağlıyorum inşallah önce bizlerin sağlığı gerçekten ilk zaman o kadar cok takıodum kı bnde hadı bebıs var o kadar ugras olmaması gerektıgını dusundugun anda gelsın ya dogunca bana bsey olursa dıe tırlatmıstım ama atlattım o duyguları cok sukur rabbım buyuk bnm ıcın mucıze artık mucızelere ınanıyorum sende ınan umudunu hıc kaybetme sakın tam hersey bıttı dedıgın anda hersey cok guzel oluyor dualarım da sen varsın herzaman bu sayfadakı herkes var ılk sen sabırla beklenen gun gelecek suan gez toz dusunme vaktı ve zamanını bekle tedavı lazım ıse tedavınızı olun umarım bırgun yan yana da gelırız senı sevıyorum

Valla çoook güzel olmşşş :)

Cnm çektrmefim çünkü dış gebelikte tüplerimde bebek kaldığı için temizledklerni düşündüm ve herkeste ööe diyor cnm ama İnşallah gerek kalmaz
İnşaallah canım benim .
Yumurtalıklarında da bi problem yoksa sadece stres yapma derim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…