Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım karışık benim ovulasyons göre 10 ağustos takvime göre 14 ağustos bat.bakalım ne zama gelmezse :)

seymaka hoşgeldin canım. Bu süreçler çok zor yıpratıcı... çok birşey yazmıcam. İnşallah Rabbim sana bana isteyen tüm herkese sağlıklı bebekler verir.

Hoşbuldum kuzumm. Bu süreçte insanın halinden ancak bizim gibiler anlar. Yaşamayan asla bilmez. Biz artık bonuslu bebeler isteyelim madem bekledik ya peşpeşe gelsin yada 3er 5er bi anda pırtlasın :)) Allah sabır versin su gibi aksın aksın zaman bebeklerimizi kucağımıza aldığımız güne gidelim inşallah kuzum benim duam seninle

Allah razı olsun canım ne güzel dua etmişsin.. Dediğin çok doğru bizi bizden başka kimse anlayamaz. Geçecek elbette bu günlerde ikinci çocuk için konuşuyor olacağız inşallah

S.a iyi geceler kızlar benim sat 22 temmuz iki gündür bi halsizlik var b12 degerimdendir die düşünüyorum ama bugün acayip şiddetli bi alt karın ağrım var bildiğin adet sancısı gibi adetime daha çok yani acaba gebelik belirtisi olabilir mi

Kızlar göğsümde acı var demiştim ya yumurtlama döneminden beri vardı ama bugün geçti. Gebelik olsaydı geçmemesi lazımdı değilmi?

Adetten sonra 4-5 gun denemeyi
Cnm daha adet bile olamdm bu düşükten snra dengem bozuldu ondan öncede bi dış gebelik yaşamıştm aynen böyle ol ştu ilk defa hahatmda söktürücü kullanıyorm bugün 10 tablet bitti yarn mı olcm bi adet gelsn snrası yeni umut olr inşaAllah Bana dua etmeyi untmyorsndr umarm

Cnm ben duphaston kullandgmda ilac bittikten sonra 3.gün adet olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…