Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nazara inanıyorum ben. Eşimle iyiyizdir çok şükür. Ortamlara çok fazla girmemeye özen gösteriyorum. Eşimin Bana çok normal gelen davranışları başkasına batabiliyor laf edenlere ne kadar aldırış etmiyorum desemde etkilendiğim olduğu zamanlar oluyor. Kendimi onu eleştirirken buluyorum
Bende senin gibi hassasım. Bizim gibi insanlar daha mesafeli olmalı yoksa kullanılıyoruz .
Annem iyi şükür kuzu tedavisi kendine yaradı eğer böyle devam ederse üç beş aya kalmaz onkoloji önünde kep atar :) bende iyiyim bebişte ha bire tepindiğine göre oda iyidir inşallah :)

Bak şimdi heyecanlandım :) benim de gece 12-1 civarları oldu. Ay hadi inşallah benim de bebektendir :)

ay kuzum benim nasıl da uzun uzun yazmış ya, kıyamam. gözü olanın gözü çıksın bacım. insan hassassa ister istemez etrafın yorumlarından etkileniyor, çok ortama girmemek ve durumun farkında olup kendine telkinde bulunmak lazım. annenin iyi olmasına çoook sevindim, daim olsun inşallah. senin de çoğu bitti azı kaldı be yavrum, maşallah futbolcu mu olacak paşa :))

Bak şimdi heyecanlandım :) benim de gece 12-1 civarları oldu. Ay hadi inşallah benim de bebektendir :)
inşallaaahh, bata kaç kaldı kii?? ay test yapsana

Kuzumcummm asıl benim aklım sende okadar kaldıki ne yaptın nasıl ilerlettin sürecini inan herkesi ayrı ayrı düşünmekten tırlattım. Ama gerçekten kendimi araştırmaktan ve sayfalardan uzak tutmak beni süreçten biraz kopardı çünkü inanılmaz bu sürece bağlı yaşamaya başlamıştım. Uykumda tuvalete kalksam “çocuğumuz olacak mı “ diye düşünmeye başlıyordum. Bakmıyorum hiçbirşeye çünkü büyük söz verdim Ha aklım hem sizde hem benim durumumda değil mi ? Hemde çoook. Bi taraftan kendimi düşünmeye devam edip bi taraftan aklımı sizde bırakıyorum. Ama çok iyi gördüm burayı binlerce şükür.

Bebek sana bi mucize , bi ilaç gibi geldi. Hayat sürprizlerle dolu. Ummadığın anda bambaşka bi yola sürüklendin geride kaldı kötü şeyler. Şimdi bebişle yeni yılı karşılama heyecanın var binlerce şükür olsun. Sağlıkla anne bebiş kavuşun birbirinize inşallah kuzumm çook seviyorum seniiii.

Canimmmmm özlettin kendinii. Ne yaptın nasılsın?

Canım benimm ben özetle yazdım durumumu bıraktığım yerdeyim ama senin adına okadar sevindimki anlatamam. İnanılmaz stresliydin, çok takıyodun kafaya cidden senin için “ ne yaptı ne etti” diye düşünmeden edemedim. İmzalarına baktığım yoldaşlarımdan biride sen oldun koskocamaaan tebrik ederim. Sonunda Allah yüzüne güldü. Sağlıkla tutunsun inşallah bebişin sımsıkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…