Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok basit canım. şifa orucu diye niyetleniyorsun. normal oruç tutuyorsun. iftarda sadece su ve 2 yeşil elma yiyosun. 1 dilim elma 1 yudum su şeklinde. gerçekten tıka basa doymuş oluyorsun. Şöyle kendimi de örnek göstereyim :-)
Değişklik çokta canısı suan senin dengeli beslnmen lazm bebiş istyorsn bnu bence yapma derim bn ama yinede sen bilrsn

İyi fikir vallahi :) öyle yapaym bnde o zamn sen kullandn mı

Yok canım ben sadece soğan kürü yapmıştım, hormon ve yumurtalıklarımda bi sorun çıkmadı şükür. Ben de diğer kürleri denemedim hiç :)
tüpler için brokoli deneyeceğim ama bu mevsimde nerde bulacaksam :-)

Genetik ve dna hasar testi yaptıran var mı?

hiç duymadım onu canım

Yok canım ben sadece soğan kürü yapmıştım, hormon ve yumurtalıklarımda bi sorun çıkmadı şükür. Ben de diğer kürleri denemedim hiç :)
tüpler için brokoli deneyeceğim ama bu mevsimde nerde bulacaksam :-)

hiç duymadım onu canım
Rabia cnm sen hsg çektrteydin bi bakaydn

Rabia cnm sen hsg çektrteydin bi bakaydn

Canısı bide tüpler tıkanıksa sütle maydonoz kaynatıp üstüne otrsan iyi geliyor diyolar

Canım hsg için 1 yıllık evli olman gerekiyor, yani bebek yapmayı en az 1 yıl denemen lazım . Ben de onu bekliyorum. Bayramdan sonra kısmetse gideceğim de devlet hastanesinde çektiriyorlar mı acaba. Ankarada özeller fırlıyor resmen.
Neler denemedim ki. Adaçayı yağı bile denedim :)

Canım hsg için 1 yıllık evli olman gerekiyor, yani bebek yapmayı en az 1 yıl denemen lazım . Ben de onu bekliyorum. Bayramdan sonra kısmetse gideceğim de devlet hastanesinde çektiriyorlar mı acaba. Ankarada özeller fırlıyor resmen
Cnm nerden bilckler 1 yıllık evlisin değilsn lafadan atydn onlar hak ediyor aslnda gıcklarrrr devlette yapyolae ama anestezi yok diye biliyorum

Cnm nerden bilckler 1 yıllık evlisin değilsn lafadan atydn onlar hak ediyor aslnda gıcklarrrr devlette yapyolae ama anestezi yok diye biliyorum
bak onu hiç akıl etmedim valla tüh ya keşke deseydim 3-4 yıllık diye. tam da kaliteli bir doktor bulmuştum :KK43:
1 yılım çöpe gitmiş resmen

bak onu hiç akıl etmedim valla tüh ya keşke deseydim 3-4 yıllık diye. tam da kaliteli bir doktor bulmuştum :KK43:
1 yılım çöpe gitmiş resmen
Neyse git cnm yarn bile fırsatn varsa git yada adetnden snra git de bn hsg çekilcm derse 1 yıl dolmş mu de 1 yıl bitti 2 yıla girdm de hiç bişeyde deme demekki zamanı varmş cnm

Neyse git cnm yarn bile fırsatn varsa git yada adetnden snra git de bn hsg çekilcm derse 1 yıl dolmş mu de 1 yıl bitti 2 yıla girdm de hiç bişeyde deme demekki zamanı varmş cnm
Ben şehir dışına taşındım canım burda yapmak istemiyorum, eşimle yıllık izne çıkıcaz aileler Ankarada. orda imkanlar daha fazla. sen çektirdin mi canım

Ben şehir dışına taşındım canım burda yapmak istemiyorum, eşimle yıllık izne çıkıcaz aileler Ankarada. orda imkanlar daha fazla. sen çektirdin mi canım
Aslnda senin şimdi kafa rahat olması gerkir kuzum cok güzel bü fırsat değerlendr baklm ne olck

Ben ağustosta 1. evlilik yıl dönümümü kutlycam canım evlendiğimden beri deniyorum bana mısın demiyor :) bat 15 ağustos. Yumurtalıkta sorun yok ama ben tüplerden şüpheleniyorum, zira hacamat olduğum bayan kuyruk sokumuna hacamat yaparken kan çıkmadı ordan. tüplerin tıkalı dedi :/ işte 1 yılımın dolmasını bekliyorum canım rahim filmi için :)

Sen neler yapıyorsun :)
Canım iyi geceler bende hacamat yaptırdım kuyruk sokumu ve bele bende de pıhtı gibi çıktı kan arkadaş burda sıkıntı var her ay yaptır açılır dedi tüplerle mi alakalıymış o ?

Cnm daha adet bile olamdm bu düşükten snra dengem bozuldu ondan öncede bi dış gebelik yaşamıştm aynen böyle ol ştu ilk defa hahatmda söktürücü kullanıyorm bugün 10 tablet bitti yarn mı olcm bi adet gelsn snrası yeni umut olr inşaAllah Bana dua etmeyi untmyorsndr umarm:KK12:
Allah gönlüne göre versin canım

X