Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
MaşaAllah oğluşna şükrki kavştnn umuduna Rabbım kucagona sağ salim almayı nasip etsn cnmm adnı ne koymayı düşünüyorsun :)
Cok sukur canimm. Adını daha karar vermedik ama mahir ismi cok hosuma gidiyor :) tavsiyen varsa yaz canimm
Rabbim seni de umuduna kavustursun tez zamanda insallahhh❤

Insallah kuzum degerlendirdk gerisi Rabbimin takdiri..elden birsey gelmiyr..
Oyy sanki oyle olucak gibi yavrmm yaa yerim ben onuuuu canina can veren Yaradana kurban olayimm ne guzeldir hareketlerini hissetmekk..saglikla al kucagina cnm.bnm insallahh
Kuzumm darisi sana Insallah gelecek fazla bekletmeden. arkadaşlari gelsin bir araya geldigimizde onlar da kendi aralarında oynasinlar❤

Oyyy bende etkilendimm. Masallah kuzuna canim saglikla kucagina alırsın insallahhh❤

Masallahh subhanallahhh duygulanmazmi insan yaa saglikla al kucagina cnmm ck sukur sevindm guzel haberlerle gelmene :)

Kizlar hapsırırken karin kaslarimiz geriliyor ya bı problem olmaz dmi ay ben acayıp hapşırıyorum anlamadım neden

Teşekkürler:) annem pek sicak bakmadi ama benim icime de baska isim sinmiyor nedense. Sen naptin kontroller nasil
ŞU AN HERŞEY NORMAL CANIM ŞÜKÜR ALLAH A.. 2 Lİ TEST YAPTIRMADIM AÇIKÇASI..AMA BİZİMKİ YAPTIRALIM DİYOR ..GERÇİ DOKTOR ENSE ÖLÇÜMÜ VS ŞEYLERE BAKTI NORMAL HERŞEY DEDİ.BAYRAMDAN SONRA BELKİ 4 LÜ TEST VARMIŞ ONU YAPTIRABİLİRİM...

Kizlar ben sat a göre 5+6 haftalık hamileyim ana ultrason kagıdında 5+4 yazıyor

Ilk haftalarda olabilir boyle.
Hatta hamilelik boyuncada olur.
Sonlara dogruda kafa cevresi,gobek cevresi,fl uzunlugu fln birbirinden farkli cikabilir canim.
Son adete gore hesaplanir ama döllenmeden ve gelisimden sebep asagi yukari olcumler degisir.Hic sorun degil.

Aslında hıc bıseyı takmayıp umursamasak varya hıc bı problem olmaz ama herseyi taktiğimizdan böle oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…