Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Napıyım kuzum aynı valla sen nasılsın? nsıl gidiyor :)
Iyi yavru yaa nolsun misafirim var yarin hazirlik fln filan :) muhtemelen dun yumurta catladi iliski oldu bugunde destek kuvvet gonderirim diydm sipocanlara aaaa sevgilim esim basim agriyo ck yorgunum dedi ben sokkkk :O sanki ben calismiyrm butun aksm hic bisi yapmadi dinlendi ben kostur kostur ikram hazirla yataga girdik biraz once bana basim agriyo dedi yaa..yeminlen devir degismis

Cok sukur canimm. Adını daha karar vermedik ama mahir ismi cok hosuma gidiyor :) tavsiyen varsa yaz canimm
Rabbim seni de umuduna kavustursun tez zamanda insallahhh❤
Mahir çok güzel hiç vazgeçme bnce ama yine sunaym zahir ve aselhan

Nasılsınız kızlar ben şu sıralar mide bulantım azaldı çok şükür.ama şimdi de böbrek ağrım başladı.zaten büyüme vardı böbreğimde hamilelikten önce.şimdi de sanırım artıyor büyüme.üzerine yatamıyorum hiç.Rabbim yardım etsin hepimize inşallah sağ salim alırız bebeklerimizi kucağımıza

Evet canım malesef erkekler de bi hoş oldu:) biz de 10 ay boyunca planlı beraberlik olunca öyle oluyo malesef.görev halini alıyo.hele artık 10. Ayda ramazandı bizim bebiş olduğu ay o kadar zorlanarak yaptıkki anlatamam:) akışına bırakmak lazım dediler hep.ama ben bırakamadım.gün aşırı on ay oldu ve onuncu ayda çok şükür geldi meleğim.rabbim inşallah tez zamanda sana da nasip etsin

Sıkma canını kuzucum, muhtemelen o saate yumurtanın son kullanma tarihi geçmiş olmalı önceki gün olan en isabetli olan zaten... Olmuştur inşallah ❤

Kızlar günaydın burdan kopamayanlardanim hergun girer okurum buraya gireli 14 ay geçti her ay hüsranı yaşadım .. Bigun inş Bn de o çift çizgiyi görür Bn de sizler gibi o güzel haberi veririm diye umut ediyorum. Heran aklımda ve duamdasınız.. Her ay gözyaşlarıyla biten umutlarimi yeniden yeşertmek hiçte kolay olmuyo rabbim kimseye aratmasın olanlarada sağlıklı uzun hayırlı ömürler nasip etsin.. Bn niye boyle oldum kendimi anlayamıyorum artık yaşamayan gerçekten bilemez bilmediğim bi şehirde yapayalnız olmak zaten zor geliyordu birde bu yül binince daha bi kötü oldum... Bu seneyide bitircem gibi me geliyor ...

Son düzenleme:
Herhangi bir problem çok şükür. Allah nasip edecektir. Herkes sırayla haber veriyor sayfada çok şükür. Hissediyorum bak az kaldı senin de. Sen üzme o tatlı canını ben de 1 sene uğraştım. Çok kötü zamanlar yaşadım

İnşallah canım rabbim tez zamanda nasip etsin sana ve tüm bekleyenlere.benim de 10. Ayda geldi.rabbim büyük dualarımdasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…