Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Catlasim Bebis tutar insallahhh kuzumm❤
Evet fena sicaklar bunaltiyor. Oglus ha bire tekmeliyor özellikle gece . doğduktan sonrada o saatte uyanik olursa isimiz var:)
MaşaAllah oğluşna şükrki kavştnn umuduna Rabbım kucagona sağ salim almayı nasip etsn cnmm adnı ne koymayı düşünüyorsun :)

Rabbim öyle insanları hidayete erdirsin pislikler ellerindekini onların zannediyorlar Ama o yavrular bize emanet

Catlasim Bebis tutar insallahhh kuzumm❤
Evet fena sicaklar bunaltiyor. Oglus ha bire tekmeliyor özellikle gece . doğduktan sonrada o saatte uyanik olursa isimiz var:)
Insallah kuzum degerlendirdk gerisi Rabbimin takdiri..elden birsey gelmiyr..
Oyy sanki oyle olucak gibi yavrmm yaa yerim ben onuuuu canina can veren Yaradana kurban olayimm ne guzeldir hareketlerini hissetmekk..saglikla al kucagina cnm.bnm insallahh

Nasil bi zihniyetti ki ole davraniyodu o cocuga kuzumm ahh ahh bilmiyorlarr ne diyelim
İnsanlar inançsız olunca öyle oluyo kuzum haberde izledin mi babası kızı nasıl yumrukluyo tekmeliyo oturdum ağladım ama işte bişey diyemiyorum şirke girmemek için Rabbimin azabı o adamın ve onun gibilerin üzerine olsun

Evet gerçekten bir mucize ve kıymetini bilmeyen o kadar çok kişi var ki canım. Rabbim bize de bu mucizesini biran evvel verir inşallah

Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah canım.

cok dogru soyledin cnm bnm Amiiiinnnnn insallahhhh...
Bu arada sen naptin degerlendirip degerlendirmemekte kararsizdin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…