Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayni duygular bndede var kuzum :KK43: keske olsa da yaramazlk yapsa..cnm kolay cocuk sahibi olabilenler kiymetini bilmiyr elindeki mucizenin...bi gun yolda kadin cocugunu surukluyo cocuk kiz cocugu nasi agliyo kiyamam kivircik saclarini salliyo anne noluyyyyy kadin durdu aldi cocugu onune omuzlarindan tuttu sallamaya basladi "ayaklarin neden var sakat olsaydin keske" bi anne cocugu kucaga alinmak istedigi icin 3 yaslarindaki cocuga bunu soyledi oturdum kaldirima basladim aglamaya :KK43:( butun dunya orda durmustu sanki.. :KK43: yine aklima geldi o masum yavru daha ne laflar isitiyr kim bilir
Kuzum kıyamam yaş :KK43: anne olmuş ama insan olamamış :KK43: ne desem az... İnşallah size de nasip olacak kıvırcık saçlı kuzular....

Amin cnm dünde baktklar zaten düşük yaptgm ayda adetlyken alltan baktlar rahim temiz yumurtlamada sıkıntı yok hormonlarımda temizdi kocamnda aynı şekil ama Rabbim demek bnu hayrlısı görmüş duanzda untmayn sen ne yapıon hamilellik nasl gidiyor :)
Iyi bari bir sıkıntı yoksa. Allah nasip eder inşallah tekrar stres yapma sen :) ben de rahatım çok şükür. Şimdilik bir sıkıntı yok. Ayın 7sinde gidecem doktora bakalım :)

Çok sağol kuzum benim inşaallah sorun olmaz :) sen n’aptın sende durumlar nasıl
Insallah cnm bnmm..iki gun gelen seffaf akinti uzerine dun kremsi akinti geldi kuzum catladi muhtemelen dunu degerlendirdik bugunlede saglamlastirirsak gerisi Rabbimin takdiri artk :) Rabbm bekletmesin o hayirli zaman yakindir insallah kuzummm burda bekleyen herkes icinn

Kuzum kıyamam yaş :KK43: anne olmuş ama insan olamamış :KK43: ne desem az... İnşallah size de nasip olacak kıvırcık saçlı kuzular....
Sorma ablam ya hic gitmiyr gozumun onunden o yasli gozleriyle annesine caresiz bakisi..kimbilir ne kdr yol yuruttu cocuga bitmis artkki anne noluyyyyy diye yalvariyodu resmen..anne giymis topuklulari giymis mini elbiselerini cocuk umrundami...giyimine degil lafm yanls anlasilmasin derdim cocuk biraz buyuyene kdr en azindn daha rahat bi ayakkabi giyip cocuguyla daha iyi ilgilenebilmeli diye dusunuyrm..yksa hepimiz kadiniz hosumuza gider topuklu ve guzel elbiseler etekler..ne diim Rabbim hidayt versin..insallah ablamm hayirli zaman yakin olsn insallah bizler icinn

Aslında hıc bıseyı takmayıp umursamasak varya hıc bı problem olmaz ama herseyi taktiğimizdan böle oluyor

İşte çok stres etmeden hemen telaşlanmadan anlaşılabilecek şeyler aslında:KK66:
Hamilelik zaten basli basina oyle cok rahat bisy degil o yuzden streside en aza indirmek en guzeli

ŞU AN HERŞEY NORMAL CANIM ŞÜKÜR ALLAH A.. 2 Lİ TEST YAPTIRMADIM AÇIKÇASI..AMA BİZİMKİ YAPTIRALIM DİYOR ..GERÇİ DOKTOR ENSE ÖLÇÜMÜ VS ŞEYLERE BAKTI NORMAL HERŞEY DEDİ.BAYRAMDAN SONRA BELKİ 4 LÜ TEST VARMIŞ ONU YAPTIRABİLİRİM...
3 veya 4 lu daha ayrintili. Iciniz rahat etsin diye yaptir bence de zaten ense kalınlığı iyimis masallah sorun çıkmayacaktır ❤

Sorma ablam ya hic gitmiyr gozumun onunden o yasli gozleriyle annesine caresiz bakisi..kimbilir ne kdr yol yuruttu cocuga bitmis artkki anne noluyyyyy diye yalvariyodu resmen..anne giymis topuklulari giymis mini elbiselerini cocuk umrundami...giyimine degil lafm yanls anlasilmasin derdim cocuk biraz buyuyene kdr en azindn daha rahat bi ayakkabi giyip cocuguyla daha iyi ilgilenebilmeli diye dusunuyrm..yksa hepimiz kadiniz hosumuza gider topuklu ve guzel elbiseler etekler..ne diim Rabbim hidayt versin..insallah ablamm hayirli zaman yakin olsn insallah bizler icinn
Bazı insanlar için evlat ayak bağı gibi.. ay gezemedim, göremedim diye dertlenir.. giyse ayağına uygun tabanlı bir sandalet, şıklığı zarar görmez de.. neyse.. kafalar pırıl pırıl onların, ne desek boş.. Allah o minik yavrunun hatırına akıl fikir versin inşallah

Son düzenleme:
Senın dogum gelmiş keske benımde gelse:)

Keskelerle gecirme tadini cikar derim :)
Cok ozel zamanlar.
Sonra cok ozleniyor.
Biraz ilerlesin karnin fln ciktikca,tekmeleri hissettikce daha keyifli olur.❤
Ama her donem baska sikintilar mutlaka oluyor en rahat gebelikte bile,bunu unutmayin.

Keskelerle gecirme tadini cikar derim :)
Cok ozel zamanlar.
Sonra cok ozleniyor.
Biraz ilerlesin karnin fln ciktikca,tekmeleri hissettikce daha keyifli olur.❤
Ama her donem baska sikintilar mutlaka oluyor en rahat gebelikte bile,bunu unutmayin.
Zaman hiç gecmiyo ki daha kac haftadir 6 haftalık oldu:)

Insallah cnm bnmm..iki gun gelen seffaf akinti uzerine dun kremsi akinti geldi kuzum catladi muhtemelen dunu degerlendirdik bugunlede saglamlastirirsak gerisi Rabbimin takdiri artk :) Rabbm bekletmesin o hayirli zaman yakindir insallah kuzummm burda bekleyen herkes icinn
Amin inşallah kuzum benim hadi hayırlısı diyelim :) bende doktor çatlamak üzere diyince 3 gün üst üste değerlendirdik ama bakalım hayırlısı inşallah bu ay birlikte savarız sıramızı Rabbim tüm isteyenlere çok bekletmeden nasip etsin minik yavrular bizide ayırmasın içinden :dua:

Günaydın canlar nasılsınız bende organ taraması için dr gittim bebeğimi gördüm çok şükür bi problem yok ama o kadar enteresan birsey ki kesinlikle yaptırmalısınız abisine benziyor oğlum :dua: Duygulandım görünce .. rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım duygulanmamak elde değil darısı bize inşallah :dua:

Amin inşallah kuzum benim hadi hayırlısı diyelim :) bende doktor çatlamak üzere diyince 3 gün üst üste değerlendirdik ama bakalım hayırlısı inşallah bu ay birlikte savarız sıramızı Rabbim tüm isteyenlere çok bekletmeden nasip etsin minik yavrular bizide ayırmasın içinden :dua:
Cok cok cok aminnnn cnm bnmmm hayirlisi hakkimizdaa insallah :)

X