Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Salı günü gittim ama serum vermedi. İlaç verdi ama ilacı koyduğum yerde bulamıyorum (( inşallah erken biter

Olur bence ağrılar ya illaki bende dr ara ara oluyor. Siz kaç yıllık evlisiniz
Ben evlendım 6 ay sonra işten cıktım ama sadece 2 ay korunduk dedıler hep kolay kolay olmuyo sakın korunmayın gercekten 7.ayda hamile kaldım olmadii şimdi calişmiyorum evdeyım zaten

Kızlar ovulasyon testim ekteki geçen hafta cuma pik yapmıştı yeniden çizgi çıkmaya başladı inşallah koyulaşır ya böyle görmek bile mutlu etti inşallah gebelik testinde de bu çizgiyi görürüm
Ay kuzummmmm hadi insallah yaaa nasi isterimmm kendim kadr sevineceklerimdensin insallah Rabbimm testtede bu sonucu gormeyi nasip etsnnn

Ay kuzummmmm hadi insallah yaaa nasi isterimmm kendim kadr sevineceklerimdensin insallah Rabbimm testtede bu sonucu gormeyi nasip etsnnn
İnşallah canım çok sağol rabbim isteyen herkese versin.
Bugün dışarda dolaşırken bi kadının 2 çocuğu vardı birisi bebek arabasında uyuyor daha çok küçük diğeri 3-4 yaşlarında yaramazlık peşinde anneside kızıyor poposuna vurdu bi kere gözlerim doldu onları görünce keşke benim de çocuğum olsa benimle arkadaş gibi gezerdi keşke olsunda yaramazlık yapsa razıyım. internette çocuğuyla fotoğraf paylaşanları gördükçe içim gidiyor...

selam kizlar nasilsiniz?
ben de klomene basladim; bakalim nasil gidecek?pazartesi bakacak, eger buyumusse catlatma ignesi yapacak; yoksa 3 gun daha baslayacagim.

Ayni duygular bndede var kuzum keske olsa da yaramazlk yapsa..cnm kolay cocuk sahibi olabilenler kiymetini bilmiyr elindeki mucizenin...bi gun yolda kadin cocugunu surukluyo cocuk kiz cocugu nasi agliyo kiyamam kivircik saclarini salliyo anne noluyyyyy kadin durdu aldi cocugu onune omuzlarindan tuttu sallamaya basladi "ayaklarin neden var sakat olsaydin keske" bi anne cocugu kucaga alinmak istedigi icin 3 yaslarindaki cocuga bunu soyledi oturdum kaldirima basladim aglamaya ( butun dunya orda durmustu sanki.. yine aklima geldi o masum yavru daha ne laflar isitiyr kim bilir

Yavrmmm iyi ck sukur yaa cabalamaya devam :) yimirtalar catladi bugun :)) umut dunyasi iste :)
Sen nasilsin sicaklar mahvediyodur ondn eminim kiyamam size tam sicaklara denk geldiniz nasil gidiyr hamilelik oglusumuza iyi bakiyosun demi :)
Catlasim Bebis tutar insallahhh kuzumm❤
Evet fena sicaklar bunaltiyor. Oglus ha bire tekmeliyor özellikle gece . doğduktan sonrada o saatte uyanik olursa isimiz var:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…