Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün hormon testi verdim sonuçlar bunlar yarın gidicem doktora ama merak ettim anlayan var mı değerlerden?

Prolaktin : 15.03
FSH:6.62
TSH:3.26
LH:6.29
E2:42.97
Canım
Prolaktin değerin iyi tsh biraz yüksek sanırım bildiğim kadarıyla 3 ün altı olması gerekiyor gebelik için. Diğerleri hakkında bilgim yok maalesef:/

Kızlar bugün hormon testi verdim sonuçlar bunlar yarın gidicem doktora ama merak ettim anlayan var mı değerlerden?

Prolaktin : 15.03
FSH:6.62
TSH:3.26
LH:6.29
E2:42.97
Canm tsh bi tık yüksek onun dışındaki değerler normal e2 biraz daha yükselebilir incir yiyebilirsin yuma kadar

Kızlar merhaba bişey sorucam ben napıcam bilemedim. Hasta olmama 1 gün var test yaptım koyu iki çizgi çıktı ama hiçbir belirti yok hatta adet olucak gibiyim heveslenemedim

Neden canm direk 3 lu taramaya cagirdi ikiliyi istemedin ?eğer 13 Ağustos ta gidersen buyuk ihtimalle cinsiyeti söyler hadi bakalım ne olucak bebisler :)
Canım bilmiyorum ki.hiç bahsetmedi bile taramalardan.sadece bir ay sonra gel demişti.o dediği tarihte de 14 haftalık oluyo zaten.bende hemşiresini aradım o da üçlü tarama yapacaktır ondan çağırmamıştır dedi.bilmiyorum kafam karıştı açıkçası

Ay inşallah ya :) yazarım tabi ki . Okadar bekledim niye heyecanlanamadım bilmiyorum kimseye bişey de diyemiyorum yoktur falan şimdi sevinmesin kimse boş yere diye
Söyleme bencede ama yarın bi test yaptır kan da çıkar mutlaka. Fazla testin varsa bi tane daha idrar yap oda çift mi çıkacak bakalım

Testim yok ya olsa yapardım hemen bide çalışıyorum yarın akşam yaptırırım anca
Belirtiye takılma bende de belirti yoktu şuan başlıyor belirtiler bel ağrısı kasık ağrısı bulantı. Öğrendiğime bende de yoktu belirti hatta göğüs hassasiyeti yazıyordu herkes sıkıyordum ağrı falan yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…