Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım herkeste belirti olmaz ayrıca çoğu kişide belirtiler adet le aynı anlamıyor bile hamile olduğunu çoğu kadın
Ayy çok sağolun valla bi umut oluştu içimde yarın yazarım size inşallah
Bide testin içinden pompa çıkmadı o ne Alaka anlamadım

Ayy çok sağolun valla bi umut oluştu içimde yarın yazarım size inşallah
Bide testin içinden pompa çıkmadı o ne Alaka anlamadım
Canım testini gördüm ve hayırlı olsun diyorum kan testi yaptırdığında baya yüksek çıkacak değer mutmelen bata bir gün var demişsin erken döllenme oldu büyük ihtimalle belirti konusunda da ben ilk gebeliğimde adet gecikmesinden anladım hamile olduğumu hiçbir belirtim yoktu canını sıkma :):)

Selam hanfendiler Ben en son 17 haziranda adet oldum 15 temmuzda adet olmam lazımdı 21 temmuzda agrim cok oldugu icin acile gittim gebelik testi negatif çıktı 0.0 pazartes çok az pembe akįntim oldu adet olucam die düsünürken yerine sari beyazla karisik akinti oldu dün yine geldi acık pembe beyazla karisik icindi noktadanda kücük denilecek kadar iki tane kırmızı akinti vardi sonra yine gelmesi durdu hic bu kadar gecikmem olmazdi niye adet olmuyorum bu ara kanamalar ne düsünmekten kafayi yicem aranizda böyle bir durum yasayan oldumu yardimci olurmunuz beni bir aydınlatirmisiniz simdiden tesekkürler

Çok sağol ya çok iyi geldiniz bana valla :) Dua edin bana

Bende tam bilmiyorum dr la ve kızılayla görüşeyim diyorum bağış için .. saklamak zor ve maliyet olarakta yüksek benim için

İnşalşah varsır canım şimdiden hayırlısı olsun :)

İkili o haftalarda yapilabilir canim.3lu daha sonra aslinda.
Bir de ne olursa olsun kendi kafasina gore yapmaz,yapacaksan senin tercihin yapmayacaksanda senin tercihin hatta kagit imzalatilir kendi isteginle yaptirmadigina dair

Bende tam bilmiyorum dr la ve kızılayla görüşeyim diyorum bağış için .. saklamak zor ve maliyet olarakta yüksek benim için

Bilgi alinca bana da yazarsan sevinirim.
Gerci sehir olarak sansin olabilir insallah olur da❤
Benim hafta olarak bunu konusmak icin zaman daraliyor ama yazarsan sevinirim yine de :)
Bende rapor icin 9unda gidecem o zaman yine bi bilgi almaya calisirim.

Ya kızlar ben ne süt ne yumurta nede et falan yiyemiyorum yoğurt da yemiyorum.bulantılardan dolayı tiksiniyorum.bebek besleniyormuki.çünkü peynir salatalık ekmek yiyorum genelde
Canim ilk 3ay bende yiyemedim hatta bebege degil ben güçsüz vitaminsiz kaldigimdan 5 gün yatirdilar serum verdiler sonra normal yemege başladım yumurtadan tiskindim pek yemedim hic yiyemedim ama süt icmete başladım normal yemege başlasın canım az sabret eger hiç yiyemezsen doktotra de vitamin li serum versinler seni ayakta tutar en azindan bebegede gider ben ondan sonra düzeldim diktorlar ilj 3 ay anneden besleniyor diyor ama gayret et sen yine de

Canm bende ilk çocukta oyleydim karışmasın kafan 11-14 hafta arası ikili test oluyor.dr bana direk ikili test için 2 hafta sonra gel dedi devlete gittiğim için randevu farklı oluyor o yüzden ayrı belirtiyor

Haber verrim tabiki bağış olunca kızılayın alacağını düşünüyorum canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…