Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sende cnm raporu alınca yapılacak işlemlerin bilgisini verirsen çok sevinirim ben gerçi çalışıcam bi aksilik olmazsa 35-36 haftaya kadar bir daha çalışmayı düşünmüyorum işsizliğe başvurabilmek için gün sayımı doldurmaya çalışıcam inşallah

İnşallah birdahaki ay olur cnm üzüldüm
Nerde yaptırdın testi özelde mi ücreti ne kadar bende öğleden sonra yaptırıcam devlette hemen sonucu alamıyorsun herhalde
Devletin aciline mesaiden sonra gidersen ve bi bahane bulursan yaparlar. Dişim çok ağrıyor reglimde geçti ilaç alacağım emin olamıyorum demiş benim bir arkadaşım o şekilde yapmışlar. Özelde yaptırmıştım ben ilkini 80 tl verdim iki saate çıktı. Devlette de aynı saatlerde çıkar. Yaparlarsa eğer

Tıp merkezi 50 tl dedi. İyiymiş o zaman akşama kadar bekleyemem ya merak ediyorum :)

inşallah, burada bebişsiz herkes en kısa zamanda pozitifleri görür umuyorum =)
senin kist patlaması neymiş öyle ya çok geçmiş olsun, müdahale edilecek mi?
Amin amin amin Hamilelikte kist oluşması normalmiş ama benimki patlamış. Doktor pek bişey demedi rapor verdi haftaya gel dedi. Kalp atışına bakalım dedi. Bende bilmiyorum inan ama genelde oluyormuş bu.

Hepinize merhaba kızlar
Uzun zamandir giremedim. Her sey yolunda cok sukur. Histereskopi oldum. Ardindan yumurta toplama islemim oldu. 11 yumurtam olmustu. 7 tanesi saglikli bir sekilde bugun donduruldu cok sukur
Transfer Eylul ya da Ekim'e kaldi.
Haftaya Izmir yolcusuyum Agustosu orda bitirecegim. Dönüncede işe basliyorum. Hayatimda yenilik oldu

whiterabbit88 U Umithepvar kızlar son durumlarinizi okuyacagim. merak etmissiniz beni cansınız

Yeni hamilelerimiz varsa tebrik ediyorum.
Olmayanlarda tez zamanda bu guzel haberi alsin insallah.

biumutsa kuzum bebis geldi gelecek. Senin adina cok heyecanliyim. Sag saglim kucagina alacaksin insallah

sezson VosVos35 plojovic SEVDAM07 ve adini etiketleyemedigim hamişlerim❤ guzel haberlerinizi takip edecegim.

Uzun sure yazamazsam kusura bakmayin.
Hepinizi seviyorum, ayri ayri opuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…