Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım adetin kaç gün sürüyordu? Genelde adet bittikten 2-3 gün sonran çekilir o zaman gebelik şüphesi olmaz. Muhtemelen seninde daha yeni yumurtlama zamanına gireceksindir o yüzden zararı olmaz. Bende o zamanlar çektirmiştim. Doktor söyler yine ama filmden 2-3 gün sonra ilişki öneriyor genelde

Bende prolaktin yüksekliği harici herşey temiz çıkmıştı canım onda da ilaç kullandım. Eşiminde sınırdaydı doktor olur bu değerlerle dedi. onun tekrar gidip muayene olması gerekli ama işleri öyle yoğun ki hiç vakti yok gitmeye. Bekliyorum bakalım rabbim mucizesini bizede verir inşallah

Aynen bittiğinden itibaren 3-5 gün içinde çekilmesi lazımdı
Peki adetine kaç gün kala hanile kalabilir bi insan?

Aynen bittiğinden itibaren 3-5 gün içinde çekilmesi lazımdı
Peki adetine kaç gün kala hanile kalabilir bi insan?
Adet döngüsü 28 gün olan bir kadın normalde 14.gün yumurtlar. Hamile kalma günleri de 11-16. Gün arası değişebilir, ilişki durumuna göre.. ancak 11.gün hamile kalsa bile yerleşmesi 7-12 gün sürer...

Girdim doktora işte üattwn göremedi alttan bakti. Etrafında kanama varmıs dusuk riski buda iğne verdi folik asit ve progesteron moralim bozuldu rahımım sekli biraz bozukmus

Canim zaten cok yeni 3mm kese demistir diye dusunuyorum.
Etrafindaki kanama alani yerlesme ile ilgilide olabilir.
Sen hepsini olumsuz dusunme.Yapilacaklarida ogrenmis oldun.
Allah'ın izniyle sıkı sıkı tutunsun insallah❤ Dinlen bol bol

Ne bılım insan in morali bozuluyor ya iğneler ve progesteron iyi gelir die dusunuorm ağrim da yok zaten

Ağrın yoksa stres yapma sadece kendine dikkat et gün içinde çok iş yapma. Kendini yorma bu durumu sürekli düşünüp kendini sıkma. Bebişin annesine tutunacak tır. Sağlıkla kucağına al bebisini insallah.

Kuzumm canimm buranin destegi yeter amenna Rabbim bilir..asilama yaptircam bi yerdn baslicam ya kafam rahat bi yonden bakalim hayirlisi artik.. ck tskrler

Yavrimu memleket planimiz var bayrm icin zatn bayrama denk gelicek o yuzdn eylulde insalllah agustosu pas gecicem o yuzdn eylulde baslariz insallah dr.u ck sevdm orda devam edicem..sen ne alemdesin bakam
anladım tatlışım. arada tatil yapmak eminim ki çok iyi gelecektir =) doktoru sevip güvenmen de çok güzel. bir de bakmışsın kafa rahatlığıyla bu ay oluvermiş =) gidişatınızı da belirlemişsiniz, bu da önemli bence. hadi hayırlısı diyelim arkadaşım =)
bana gelince, adetin 32. günündeyim hesaplarıma göre bu aralar adet olmam gerekiyordu herhangi bir emare yok.. anlamadım gecikecek mi, stres mi yaptım ne oluyor çözemedim. bu adet düzensizliği acaba bende mi bir sorun var diye kafamı bulandırıyor.. hormon tahlillerim iyiydi ama en son yaptıralı çok oldu.. biz de yarın akşam 1 haftalık tatile çıkıyoruz. artık olursam da tamponla giricem denize yaktım gemileri bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek beybi..

Yok ya suan umrumda bile değil yakması iyi gelsinde 5 haftalık ama anca vajınal ultrason da görebildi
canım bu dönemde karından görünmeyip vajinal görünmesi normal diye duymuştum. birçok arkadaş yazmış, sen önlemini al, gerisini düşünme. şu an kendini iyi hissetmen bile güzel bir şey bence. umuyorum ki iğne de faydalı olacaktır. tatili iptal etmen gerekiyor muydu, belki daha iyi gelecekti sana moral olacaktı.. doktor mu dedi dinlenmen lazım diye?

anladımm öyleyse şu an prolaktinle ilgili bir sorunun yok, dimi? eşinin de referans değerlerinden çok düşük değilse, sınırdaysa bence de olmaması için sebep yok.. ama erkeklerde bu tür durumlarda ikinci kez yaptırıp net sonuç alınması gerekiyor. işlerini düzene soktuğu vakit tekrarlatsın, emin olursunuz sonuçtan. bizde de benzer durum var, çok baskı yapmıyorum, bir ara yaptırır diyorum..

Canım tatılde perişan olucaktim otobusle git mit iğnede oluyorum hastane aricam sürekli iğne olmak için dısari cıkamicam edemicem boşver hıc gerek yok parami geri aldim onunnla baska bişey alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…