Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O yanlış takvim bende öyle sanıyordum ovu testi kullandıktan sonra baktım adetten 11 gün önce çatlıyor benim yani adetlerin düzenliyse günleri boşver yanlış olabiliyor o hesaplar

Senin nacizane fikirlerini yirimm cansin kuzummm hayirlisi artk adetle birlikte baslayalim bakalim asilamayla Rabbim hepimize nasip etsin burada gercektn hakeden insanLr var kuzumm

Aynen kuzucum aklimda kalmasin niye denemedim demem ole bi asama varken onu yaptirayim diyrm sans dusuk diyorlar ilkinde ama aklimda kalmamis olur
Kuzenin ilkinde ikiz tuttu canım hiç belli olmaz bu işler bugün yanındaydım kuzenimin 32. Haftayı bitirmiş bile bi kızı bi oğlu olcak İnşaAllah darısı bize bana her zaman telkinlerde bulunuyor Rabbime bırak o bi şekilde ayarlıcak sen önüne bak diyo onunda 1.5 sene sonra oldu bizimde olur inşallah:)

Testteki pike gore mi hesapliyorsun?
Belki ertesi gune belki 36 saat sonraya denk duaebilir canim.1-2 gun bekle derim
Gebelik testinde cikmama ihtimalide yuksek tabii buarada :)

Aynen kuzum sor mutlaka. Hem de bitkisel bir ilaç. Inşallah yazar da sen de görürsün faydasını. Bu doktordan önce kime gitsem doğum kontrol hapı veriyordu ader ol gel tahlil yapıyorlar her şey normal stresten deyip postalıyorlardı. 17 yaşından beri neredeyse böyle. Keşke önceden gitseymişim. Hiç bebek stresi yaşamazmışım diyorum

Ay nerdee kuzumm Rabbim buyuk umidi kesmek haddime degil..insallah guzelim bnm yaa senin dogal yollarla tutsun dualarimdasiniz canlarim bnm

Günaydın kızlar. Aslında moralim bozuk sizlerle dertleşmek istedim. Bebek çalışmaları 1.5 senedir devam ediyor ama hiç gebelik olmadı kimyasalda olmadı. Bazen düşünüyorum acaba bebeğim olsa kime benzerdi.
Yumurtlama haftasına girdim hani kasıklarda ağrı falan oluyor yumurtayı hissediyorum ya o bile mutlu ediyor bazen. Hamile kalsam bebek böyle hissettirecek belki de kendini diyorum öyle avunuyorum giderek umudum tükeniyor. Rabbim inşallah bize de en kısa zamanda evlat nasip eder.

Aminn kuzum inşallah. Umudunu kaybetme hiç. Allah en güzellerinden sizlere de nasip etsin inşallah

Sakın umudunu kaybetme Rabbim sana tez vakitte hayırlı bir bebek nasip etsin kucağını bos bırakmasın

Kuzum bnde ayni 1.5 sene oldu deneyeli insallah bir seyler vesile olsun biz bekleyenlere..Rabbim hepimize nasip etsn insallah

Amin canım inşalllahhh

amin canım vala işyerinde bir arkadaş var karı koca sorunları yok yaşlarıda genç 3 yıldır olmuyormuş nasip ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…