Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar
Bişey sormak istiyorum inş yardımcı olabilirsiniz
Rahim filmi çwktim ama adetimin başlangıcından itibaren 10. Gün olmuştu
Hamile oldaydım anlaşılır mıydı
Adet olmak istiyorum günüm gelmek üzere
Korkuyorum
(Fetüşe zarar veririmiş) hamile değildim ama yine de korku sardı
İçim bi rahatlasa

Girdim doktora işte üattwn göremedi alttan bakti. Etrafında kanama varmıs dusuk riski buda iğne verdi folik asit ve progesteron moralim bozuldu rahımım sekli biraz bozukmus

Bozma moralini canım ablama da aynısını söyledi iğne verdi şimdi 4,5 ayını doldurdu gayette iyi. Stres yapma

Senin nacizane fikirlerini yirimm cansin kuzummm hayirlisi artk adetle birlikte baslayalim bakalim asilamayla Rabbim hepimize nasip etsin burada gercektn hakeden insanLr var kuzumm
hihihi yi benii hemen bu ay adet sonrası başlıcak mısınız tedaviye? hadi bakalım bu da ayrı heyecan yahu
ah canım benimm.. öyle içime dokundu ki sözlerin. burada hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz, tek değilsin öyle düşün. dilediğin zaman dök içini, paylaş bizlerle. iki taraflı her şey yolunda mı peki canım? anladığım kadarıyla bir problem yok yani?

Girdim doktora işte üattwn göremedi alttan bakti. Etrafında kanama varmıs dusuk riski buda iğne verdi folik asit ve progesteron moralim bozuldu rahımım sekli biraz bozukmus
Sıkma canını moralini yüksek tut. Bende de tahmin içinde kanama var. Kist patlamış. Sende sıkmamaya çalış canını dinlen bol bol

Olsaydı çıkardı bence kendini üzme şimdi boş yere stres yapma.

Yavrimu memleket planimiz var bayrm icin zatn bayrama denk gelicek o yuzdn eylulde insalllah agustosu pas gecicem o yuzdn eylulde baslariz insallah dr.u ck sevdm orda devam edicem..sen ne alemdesin bakam

Mrblar ben 11.gunu cekilmisim..cekildigim ay dr korunun demisti bazisina korunma onermiyorlar size bilgi vermislerdir bu konuda

Canm moralini bozma bende de kanama oldu iğneler çok iyi geliyor pluton Depot gibi bir şey vermişti.progestan çok ağır geldi bana icemedim vajinal yoldan onerdi.ayaklarini yuksek tut dinlen bir şey kaldırma eğilme uzanma ayakta çok durma iğneleri ve ilaçlarıni aksatma.dr bana dedi ki düşen bebek sagliksizdir şimdi dusmezse ilerde düşer.saglikli bebek ise tutunucaksa hic bir şey olmaz her zorluğu atlatiriz.biz inançlı insanlariniz rabbim verdiyse yasar asla üzülme sıkıntı yapma.dr dan ciktim hem üzgünüm hem de Dr un dedikleri ilaç gibi geldi inancını kaybetme

Evet öle bişi verdi progesteron vajınal dedi oldum bir iğnemi ama tatile gidicektim haftasomı iptal ettim gidemem böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…