Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar, adetin 28. gunundeyim. Akinti takibime gore bata 2-3 gun kaldi. Az once bir anda kasigima agri girdi, soyle bir buruldu, gecer gibi oldu ama bayagi bir tekrarladi bu durum. Su anda da alt karnimda hafif bir agri var. insallah kist mist degildir, bebistendir. Bir sure izlemede kalip sabretmeye calisip oyle test yapicam insallah.

2-3 gun varsa test yapsana çıkar

Kuzum hadi insallah bebistendirrrr ❤ benzer agrilari bende yasadim gece siddeti artiyordu ama herkeste ayni sekil olmuyor. Guzel haberini alalim insallahhh

Bu ay senin icin icime doguyo dwmistm hadi insallah beybim

Canim tek cizgiler artik sinirimi bozuyor. Adet oncesi kahverengi akinti falan gelirse hic test yapmicam. Bir de cift ciZgi cikmayinca da acaba gec dollenme mi vs diye dusunuyor insan. Biraz gecsin bakalim, sagolasin :) sen nasilsin bu arada?
Valla benım az az da olsa agrılarim oluyor persembe dr a gidicem işte bende öle yPmiştim bu ay cıkti valla:)

Hadi İnşaAllah canım bencede sabredebilirsen bat gününe kadar bekle sonuçta varsa ki inşallah vardır adet olmıcaksın ve her türlü öğreneceksin yoksa insan tek çizgiyle yıkım yaşıyo

İnşallah vardır canım bende beklemekten yanayım artık bu tür durumlarda. Ama yinede olumsuz düşünmeyelim negatif enerji olmasın hiç Hayırlı haberlerini alırız inşallah :)

Selam kızlar. 3 gün önce oğlum doğdu çok şükür. . Hepinize çok dua ettim doğumda. Rabbim hepinize tattırsın. Sağlıklı sıhhatli gebelik süreci ve doğum diliyorum hepinize tekrar. İsmimi hamile listesinde görmek hayalimdi bir zamanlar. Şimdi doğurduk bile Allahın izniyle. Hiç bişey için canınızı sıkıp üzülüp stres yapmayın herşeyin zamanı varmış gerçekten, Allaha emanetsiniz...

Ne mutlu sana canm Rabbim analı babalı sağlık sıhhatli büyütmek nasıp etsin.sezeryan mı oldu normal mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…