Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yardım edin lütfen biliyorum bi çoğunuz bu testte 2.çizgiyi göremeyecek resimde belli olmuyor ama ben görüyorum test şuan elimde 2.çizgi garip bi renkle var açık gri gibi bi renk o yüzden emin olamıyorum test pozitifimi negatifimi anlayamadım . Normalde 2.çizginin pembe renkde olması gerekmiyormu ? Yani bu bahsettiğim açık gri beyaz 2.çizgi acaba her testte varmı ? Of...

Eklentiler

• 91FD36DC-1730-4FA7-A42C-166D1C16B762.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 69AA4869-75A4-473C-A2DF-C5CAE8ED9477.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 55
Oy kuzumm insallah bebisten olsun da dilekelrimiz ise yarasin :)
Yarinki dilegin icin bnde tskr ederm :) hayirlisi insallah bakalim neler dicek dr. Merakla bekliyrmm

Tamam ablam bende unutmam insallahhh cok sagol. Acaba niye yukselmis :/ cok gecmis olsun sekerli gidalardan uzak dursan duzelir mi

Ah ablam bildiginden sasmican iste yaa kotu tecrube olmss

Kızlar yardım edin lütfen biliyorum bi çoğunuz bu testte 2.çizgiyi göremeyeceksiniz resimde belli olmuyor ama ben görüyorum test şuan elimde 2.çizgi garip bi renkle var açık gri gibi bi renk o yüzden emin olamıyorum test pozitifimi negatifimi anlayamadım . Normalde 2.çizginin pembe renkde olması gerekmiyormu ? Yani bu bahsettiğim açık gri beyaz 2.çizgi acaba her testte varmı ? Of...

Eklentiler

• A59527F9-54FA-47EA-BF67-703F83FF4B9D.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 44
  • CCF588B7-B18F-480A-8DC2-5AA454DA8FC8.jpeg
    27 KB · Görüntüleme: 38
  • 24CDEF71-9E5D-42DF-A1A5-20D162B40A1C.jpeg
    10,5 KB · Görüntüleme: 39
Uffcok sıkılıyorum ya hıc bişi yptgm yok yat yat yat
Niye yatıyosun canım hayırdır inşallah

göremedim malesef ben Ama şöyle birşey dicem üzerinden çok geçmediyse belki bir ihtimal var ama zaman geçtikten sonra çıkan çizgi genelde negatif oluyor. Bat ne zamandı canım

cnm ben ilk testte görüyorm aslında ama daha önce başkalarını yanılltıgım için söylemek istemiyorm:)Çünkü mikroskopla mı bakıyorsun diyorlar sonra:)Bat nezman?

Yok canım ben hemen 5 dakka içerisinde gördüm çizgiyi . Sadece işde rengi açık gri gibi bişey . 2 gün var adetime canım

cnm ben ilk testte görüyorm aslında ama daha önce başkalarını yanılltıgım için söylemek istemiyorm:)Çünkü mikroskopla mı bakıyorsun diyorlar sonra:)Bat nezman?
2 gün var canım bata . Maşallah iyi göz varmış sende . :) canım resimde çok belirgin değil ama ben görüyorum test elimde . Sadece aklıma takılan açık gri bi renk acaba diyorum testim yanlış açıl gri ne demek oluyor

Testi koyulaşırsa vardır cnm.Testi tekrarla bakalım sabahları.İns vardır.

Canm ben ilk çocuğum da şeker yüklemesi yaptim ama pişmanım çünku midem çok kotu oldu açıkçası bu çocukta düşünmüyorum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

Tamam ablam bende unutmam insallahhh cok sagol. Acaba niye yukselmis :/ cok gecmis olsun sekerli gidalardan uzak dursan duzelir mi
Meyveyi fazla kaçırmış olabilirim gülüm :) perhizle düzeliyor genelde. Hamur işleri ve şekerli gıdayı kesince sorun kalmayacak inşallah. Bir de bu ay 3 kg almışım, derhal boğazıma dur demeliyim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…