Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim kuzum sağol ❤ sıcaklar bunaltıyor bu ara.. bir de malumun düğün sezonu :)) sen nasılsın? Salı günü için bol şans kuzucum ❤
Oyy ablam kiyamamm sicaklar bizi bile mahvediyoken size kiyamam ben yA sabir son bi ay..
Dugunden olsn ablam sikinti olmasin goremeyeince meraklaniyrm sadece siz iyi olun :*
Iyi ablam bnde yarin dr.a gidicez tekrar iste irenbeye baslicam sanirim yarinki test sonuclarinada bi baksin bakalim ne onerilerde bulunucak sona bi hal caresine bakicaz artk hayirlisi hakkimizda dualarinizda unutmayin bizleri :*

içim rahatladı kuzum sabahın köründe uyanmama gerek kalmadı teşekkürler
Eşim ballı karışım yapmıştı kendisine. Balın içine fındık badem ceviz falan karıştırdı dövüp. Ondan yedi. Düzenli yemedi ama yine de faydalı. Arada da keçi boynuzu özü pekmezi içiyordu :))

Hadi hayırlısı kuzum :) inşallah gelmiştir minik kuş

aynen.dinlenicem ya yoruldum...heryerde sorun illakı var Soranlara niye çıktın diyorlar bende Allahtan belamı aramaya gidiyorum diyorum comolokkkgoooo

benim dün kırmızılar geldi, çarşamba doktora gidicem reglın 4.günü salıya adamda boşluk yoktu bakalım gittiğime değer inş teee şişlide adam birde sabah 9 a aldım ikitelliden şişli nasıl yapcam araştıyorum trafiksiz

Ayy ne guzell Rabbim saglikla buyutmenizi nasip etsin insallah nasil duggulandmm masallahh..Rabbim bizede nasip etsin dedigin gibi hayal gibi bize suan bu durumlar insallah Rabbm bekletmesin daha ck bizleride..Allah anali babali buyutsunn

Diger aya kalanlar kervanina h.geldin kuzum :) bakalim diger ayin sanslilari kimler olucak :)

Benim de dün gece pempe pembe başladı.5 gün gecikmeyle kuzu..
Hadi hayırlısıı,mucizelerle bir ay olsunnn

güzel kızlarımmm sezson U Umithepvar Zeyah3917 A April wind A AsyaaAyazz mahidevran61 hepinize güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.. inşallah kırmızılar gelmez de mutlu haberin fotosunu paylaşırım
bu arada U Umithepvar tatlım umuyorum yarın sonuçların çok güzel çıkar ve muayenen iyi geçer, hemen yaz buraya da gelişmeleri.
A AsyaaAyazz kuzum senin takvimin doğru mu şu an merak ettim, sanki geç döllenme ve biraz geriden geliyordun. kalp sesini duydun mu hatırlayamadım =) vesveseli kuzum benim yaz buraya da bizi terk etme
VosVos35 vosvikim kız ne o öle şeker limon falan limonata mı içiyonuz test niyetine şaka bir yana inşallah sonuçlar güzel çıkar, sorunsuz devam eder bu sürecin tatlışım
@Efe2014 aslıcığımı merak ediyorum, arada ses etsin de içimiz rahatlasın be yaa

VosVos35 vosvikim kız ne o öle şeker limon falan limonata mı içiyonuz test niyetine şaka bir yana inşallah sonuçlar güzel çıkar, sorunsuz devam eder bu sürecin tatlışım
Bakalım kuzum birazdan tokluk şekeri bakılacak. Parkta oturuyoruz oğluşumla ❤ biraz kaydıraktan kaydı, şimdi dergi karıştırıyor :) limonata gibi olunca içmesi rahat oluyor gülüm :) yoksa aç karnına çekilir bir şey (glikozlu içecek) değilmiş :)
Hadi sen de patlat müjdeyi bu ay ❤❤❤

Oyy ablam kiyamamm. Söylediğin iyi oldu isterlerse testi bende gotureyim

Oyy ablam kiyamamm. Söylediğin iyi oldu isterlerse testi bende gotureyim
Şeker yüklemesi yapılıyor zorunlu olarak gülüm. Oğluma hamileyken sağlık ocağındaki ebe hazırladı karışımı. Evden su ve limon getirmiştim, sonra eczaneden toz glikoz aldım, karıştırıp içtim. Kolay olmuştu :)) ama bu sefer hazırlıksız gittim, direk şişede satılanı alıp içtim, tadı kötü maalesef. Mideyi de rahatsız ediyor..
Bu arada tokluk şekerim biraz yüksek çıktı.. perhize başlasam iyi olacak :))

kizlar bgndoktora gittim. solda 13 ve 15 cm yumurtalar gelismis. sagda her zamanki gibi pcos olmus. bu sekilde hamile kalan varmi. carsamba tekrar kontrole gitcm

Hayırlı olsun ne güzel haber Sağlıkla büyütürsünüz inşallah, iyi dileklerin için teşekkürler

Öğlen ilişkisi ile hamile kaldım
O kadar irdelememek lazımmış demek ki kendi adıma söylüyorum

Canım benim eşimde bir tanıdığından ballı mallı tarçınlı fındıklı değişik bir karışım almış onu içiyodu geçen ay. Bu ay içmiyor hiç tadı kötü diye. Ee yararlı olan şeylerin tadı genelde kötü oluyor zaten
Ah kuzum zamanı gelse artık insan sabırsızlanıyor. Büyük ihtimal test yaparlar ya doktorda ona göre değerlendirir soruyorlar ya zaten kaçıncı günü olduğunu. İstanbul zor şehir diye lafımıda sıkıştırayım şuraya Yetişirsin inşallah bi aksilik olmadan

Doktorun birşey demedi mi canım yüksek çıkmasıyla ilgili.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…