Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım ya sorma valla duyduğum haberlere dudaklarım uçukluyor gerçekten çok zor ama annelik içgüdüsü işte
Bende korunmaya başlamayı düşünüyordum okumuşsundur ama bir yanım hiiç mi hiç istemiyor korunmak mantıklı düşününce vazgeçmemeye karar verdim. Herşeyin hayırlısını diliyorum Allah'tan rabbim büyüktür

Zavallı yavrular, perişan aileler. Hiç kimsenin aklının ucundan dahi geçermiydi başımıza böyle bişey gelir diye. Allah hiç kimseye düşmanima bile yaşatmasın böyle bişey. Ben artık haberlri izleyemiyorum.
İnsan doğasi gereği tabiki istiyor ama olmayınca da Allah nasip etmeyince de ötesine gidemiyorsun. Psikolojiyi sağlam tutmak lazım. Etraf aile de buna göre daha hassas davranması gerektiğini bilmeli. Çunku insanlar çok rahat lafını bilmeden konuşabiliyor. Yaşamayan bilmiyor çünkü.

Bende haberleri artık izlemiyorum bakmıyorum bile her baktığımda şiddet, kaza, tecavüz, alıkoyma.. İnsana iyi gelecek bir tane mutlu haber olmuyor. Ya devir kötüleşti gerçekten ya da internet çağı diye çok görür olduk bu tür şeyleri bilemiyorum. Farkında olarak veya olmayarak bir şekilde etkileniyoruz ama. Benim küçük kardeşimde var 4 yaşında o kadar çok endişeleniyorum ki bütün çocuklar adına. Her zaman herşeyin hayırlı olanını diliyorum elimizden başka birşeyde gelmiyor malesef. Ailelerin daha bilinçli olması gerekiyor çocuk sahibi olmakta zor o çocuğa kaliteli yaşam sunabilmekte.

Iyi olacak insallahhh❤ bebis geldikten sonra telas artiyor simdiden rahat olmak en iyisi :)
Doğru söylüyorsun inşallah rahat olurum sağolasın canım destekleriniz mükemmel gerçekten insan kimseye anlatamıyo derdini burası çok güzel tanımasında dert ortağı olabiliyorsun

Yumurtlaama 14.gun.Adet 4.gecti test negatifE niye gelmiyo bu nemrudun kızı
Ah o nemrudun kizi var yaa :) gelse dert gelmese ayri dert..ilaclardn demekki kuzum yaa..sen hakliymissin keske biz hakli ciksaydik..gec dollenme ihtimali de var testte cikmama ihtimali de hayirlisi diyelim bakalim biliyosun nemrudun kizi gelene kdr umit hep var :)

Doğru söylüyorsun inşallah rahat olurum sağolasın canım destekleriniz mükemmel gerçekten insan kimseye anlatamıyo derdini burası çok güzel tanımasında dert ortağı olabiliyorsun
Sıkıntılar beklentiler aynı olunca halden anliyorsun canim. Ben burda şunu da ogrendim insan hiçbirşeye olmaz dememeli. Aylarca bekliyoruz kizlarin haberini alinca seviniyoruz ama siradaki sen olmayacaksın gibi geliyor. Ama bi bakmışsın cift cizgiyi burda paylaşıyorsun tebrik mesajlari :) hayal gibi gelmişti darisi hepinize canım ❤

Valla ya gelse rahatlcam,sistim kaldımYüzümü sivilce bastı ama gelemiyor

Bende sıcaktan bayıldım otura otura temizlik yaptım sabahtan beri

Ameliyattan gecikir mi acaba yaO duyguda çok kötü insan şişiveriyor 4 gözle adet olsam diye bakıyor
Sıcaklarda insanın bişey de yapası gelmiyor ya bende biraz yaptım biraz dinlendim biraz yaptım biraz yattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…