Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla iyi yapmışsın canım strese girmene gerek yok hem 2 doktor görüşü daha iyi olur. Belki süpriz olur kalp atışını falanda duyarsın o zamanaAlttan bakmış mıydı ultrasonla yoksa direk karından mı görmeye çalışmıştı?

Ay ınsallahhh duysam :) alttan baksam net olur dedi de karından baktı hep zor gördü daha küçük dedi. Kenarı bozuk dedi yine. Daha kese yokken de bozuk dedi bana olmayan şeyin neyi bozuksa artık. Rahim ters der gibi oldu ondan net gorunmeyebilirmis karından. Dedim içimden nerem doğru ki ben bundan bir şey anlamadım. Dedim bekleyim 1 hafta başka yere giderim. Pazartesi randevum bakalım :)

O da bir değişikmiş harbi yaşlıydı demi? Kendi doğru göremiyor bence Neyse kuzum iyi etmişsin 1 hafta sabretmek zor olur ama şimdi

O da bir değişikmiş harbi yaşlıydı demi? Kendi doğru göremiyor bence Neyse kuzum iyi etmişsin 1 hafta sabretmek zor olur ama şimdi
Evet yaşlı. Eşim de diyor daha ellerini tutmuyor bunun. Kör bu nasıl görsun diyor mecbur bekleyecem. Ağrı sizi lekelenme falan da yok ovu testim de acayip koyu o yüzden rahat içim beklerim yani :))

Doktor ne verdi de hamile kaldınız acaba

Merhaba arkadaslar, Ben soktayim sabahtan beri bu testin bu derece yanilma payi olabilir mi ? Yarin sabah kan testi verecegim hayirlisiyla guzel haberi alirim. Umidim yoktu testi yapana kadar. Gecen ayda yerlesme kanamasi gibi hissettigim sonra adet olmamla husrana ugramistim. 6 gun adet gecikti. Ve 4 gun once itibariyle lekelenmeler yasadim. Insallah Rabbim benim ve benim gibi tum isteyenlerin kucagini doldursun

Eklentiler

• Screenshot_20180710-161517.png
    164,6 KB · Görüntüleme: 45
Maşallah cnm bende bugün adet günüm lekelenme oldu 3 saat önce kesildi gebelik testini 6 gün sonrami yapiyim

en iyisini yapmışsın bnce zamana bırak hiç bişey olmayacak merak etme sen

TEST ÇOK NET VE KOYU... YANILMA OLASILIĞI YOK CANIM..HAYIRLI OLSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…