Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aderin 3.günü mü internette bittince 7 gün içinde başlayın yazıyor ama öyle ise yarın başlıyım

Ibrahim saracoglunun sitesine bak canım. Belki karıştırıyor olabilirim ama ben adetliyken diye biliyorum yani
Adetliyken icilmez saniyorum cunku adeti baya sokturur o. Adet bitiminden hemen sonra baslansa daha iyi. Ben de cok arastirmistim bunu.

Benim hiç böyle akıntım olmazdı ya hatta kupkuru olurum genelde. Bazen adet oldum sanıyorum peçeteyle bakıyorum beyaz kokusuz akıntı. Başkada bi nane belirti yok.

Canim ben tok karina uygulamistim ac karina mide bulandirir bence :) farketmez zannediyorum ama tokken ic daha iyi olur.
Adetliyken icilmez saniyorum cunku adeti baya sokturur o. Adet bitiminden hemen sonra baslansa daha iyi. Ben de cok arastirmistim bunu.
açken içeyim de bi deniyim öyle eğer çok kötü yaparsa tok karına içerim :) bende internette öyle okudum bitince başlayın yazıyordu

Benim hiç böyle akıntım olmazdı ya hatta kupkuru olurum genelde. Bazen adet oldum sanıyorum peçeteyle bakıyorum beyaz kokusuz akıntı. Başkada bi nane belirti yok.
Test yapmış miydin tekrar :)

Kızlar iyi akşamlar nasılsınız ? Ben çok kötüyüm geçenki gibi halsizlik ve mide bulantısı, bacak bel ağrısı bi sürü şeyle uğraşıyorum gebelik belirtisi olabilir mi ya üşüttüm diyorum ama iki gün arayla olur mu ?

İyi akşamlar canım. Seniin bat yakın mıydı hep unutuyorum ya kbakma kuzum.

Kızlar sabah hastaneye gittim tansiyonum 8/6 kadar düştü sıcakta doktor bol sivi al dinlen dedi tansiyonu düşen varsa iş falan yapmasın yatsın hala bile kendime gelemedim.
Bayramda ben de kötü oldum canım.. baş dönmesi, göz kararması.. acayip bitkindim.. tansiyon 9/6 civarıydı.. sıcaklara dikkat gerçekten.. ben üç gündür evden çıkmıyorum.. ateş basması, terleme falan derken.. yaz bitse de rahatlasak :))

iyiaksamlar arkadaslar malum olarak okadar bekledim test sonucu negatif birde ailemde erken menepoza girdiyi için benim yaslarimda olma olasiligim var doktor bana ***primolut**adli ilac verdi günlük 3 kez kullanacagim adeti olacak 3.günü gel bi bakalim hormon testi falan yapicakmis anliycaniz hamiş deyilim bu ilaci kullananlar barmi sonrasi için gebelik zor demiş bazi arkadaslar kafam karisti

Ya kızlar pik olunca çatlamışmı oluyor yumurta ? Bi kaç yerde pik olup daha sonra silikleşmeye başlayınca yumurta çatlıyor filan yazıyor . Hatta bu yüzden pik olup silikleşmeye başlayınca birlikte oluyormuş bazı arkadaşlar . Varmı bu konuda bilgisi olan ? Ben az önce test yaptım pik olmuş şimdi ben yarınımı bekliyeyim yoksa bugünümü değerlendireyim ? Hem bugün hem yarını değerlendiremem eşimin spermlerinde hızda biraz düşüklük var . Bu yüzden arada kaldım yardımcı olun lütfen ?

En koyu çizgiyi yakaladıktan sonra, 10 saat içinde çatladığını okudum bir makalede. Bu bağlamda, bu akşam değerlendirmek mantıklı olabilir. Yumurta çatladığında spermler tüpe ulaşmış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…