Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar merhaba hepinizin yorumlarinizi bekliyorum ilk soracagim sey ilk gebelikte yerlesme kanamasi yasayipta ikincisinde yasamayabilirmiyiz ikinciside dort gun gecikti benim enfazla bir iki gun gecikirdi test yapmakta istemedim bu ay tek cizgi gorururum diye birkac gun de gelmezse gidicem adet olucak gibi agrim yok normalde cok agrili gecer benim adetlerim goguslerim cok hasas akintim var oldukca ve sag kasigimda ara ara agrilar ve batmalar oluyor sizce varmidir ki

Canım ben sogan suyu kullanıcamtım bu ay ama ya soğan suyu içerken hamile olursam atar rahimden tutunan embriyoyu
Cabim soğan kurunu adet biter bitmez baslamistim ben. Ve yumurtlama döneminr kadar ictim. Yumurtlama akintisi geldigi gunden sonra da icmediydim canim. O yüzden oyle bi risk olusturmaz diye dusundum.

bemde keçiboynuzu pekmezi yediriyorum :) soğankürüne adet bitiminde başlayıp sabah aksam içtin dimi :) inşallah verebilirim bu ay. Ama geç adet olduğmdan yumurtalama zamanım ne zaman onu bilmiyorum işte
Ben de pekmez yedirmistim oncesinde ama daha cok suyunun faydasi var diye suyunu icirmeye baslamistim:)) evet canim sabah aksam ictim. Ikisinde de taze hazirladim sogan suyunu :) yumurtlama akintisi geldigi gunden sonra da icmedim ben. Canim ovulasyon kullanabilirsin bence. Benim adet duzenli olmasina ragmen yumurtlama gunlerim bi iki gunluk arayla bile degisebiliyordu. Ovulasyon ile kesinlik olur :)

Ben de pekmez yedirmistim oncesinde ama daha cok suyunun faydasi var diye suyunu icirmeye baslamistim:)) evet canim sabah aksam ictim. Ikisinde de taze hazirladim sogan suyunu :) yumurtlama akintisi geldigi gunden sonra da icmedim ben. Canim ovulasyon kullanabilirsin bence. Benim adet duzenli olmasina ragmen yumurtlama gunlerim bi iki gunluk arayla bile degisebiliyordu. Ovulasyon ile kesinlik olur :)
Suyunuda denetirim olmadı :) adet bitiminde mutlaka yapıcam bide ben deniyim bakalım nasıl olucak. Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için tatlım

Adet 2 gun gecikince yapmistim negatifti. Lekelenmeden 3 4 gun sonra yapin diyorlar. Isterseniz biraz bekleyin sizde
Hayırlı olsun canım tebrikler. Böyle görünce umutlanıyorum inşallah benimde çıkar artık testlerde.:dua:

Saf ,temiz , ve haz ibrahimin eşinin adı canım
Anlamını bilmiyordum bende çok güzel anlamı varmış kuzum.

Kızlar sabah hastaneye gittim tansiyonum 8/6 kadar düştü sıcakta doktor bol sivi al dinlen dedi tansiyonu düşen varsa iş falan yapmasın yatsın hala bile kendime gelemedim.
Ah canımm çok geçmiş olsun doktorunu dinle ve bol bol dinlen daha iyi olursun umarım. :KK16:

İnşallah canım:KK200: birde şey sorucam soğan kürü aç tok fark ediyomu ?
Kuzum ben çok yaptım. Acayip kist temizliyor rahim tertemiz oluyor. 15 gün boyunca sabah akşam aç karnına yapacaksın. Yemekten 15 dk önce falan iyi olur

Kizlar merhaba hepinizin yorumlarinizi bekliyorum ilk soracagim sey ilk gebelikte yerlesme kanamasi yasayipta ikincisinde yasamayabilirmiyiz ikinciside dort gun gecikti benim enfazla bir iki gun gecikirdi test yapmakta istemedim bu ay tek cizgi gorururum diye birkac gun de gelmezse gidicem adet olucak gibi agrim yok normalde cok agrili gecer benim adetlerim goguslerim cok hasas akintim var oldukca ve sag kasigimda ara ara agrilar ve batmalar oluyor sizce varmidir ki
Her gebelik farklı olabiliyor gidişatı aynı olcak diye birşey yok. Belirtiler adet belirtisiyle aynıı oluyor zaten test yapmadan anlayabilmek mümkün değil ki. Ne söylesek yalan olur yani burdan.

midem biraz hassas umarım birşey olmaz
benimde biraz hassas bana da buradan tavsiye vermişlerdi, açık havada iç kokusunu almadan ve ardından bi parçacık çikolata atabilirsin ağzına tadı çok kötü değil zaten ama yine de rahatsız etmişti beni. Yemek yiyince sadece su içmiş gibi oluyorsun zaten :KK51:

benimde biraz hassas bana da buradan tavsiye vermişlerdi, açık havada iç kokusunu almadan ve ardından bi parçacık çikolata atabilirsin ağzına tadı çok kötü değil zaten ama yine de rahatsız etmişti beni. Yemek yiyince sadece su içmiş gibi oluyorsun zaten :KK51:
Tavsiyelerin için teşekkür ederim :) Bunları uygulayacağım inşallah olur

X