Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimsin..meyve yasak bana sker oldugu icin..katbonhidratta :))) mevcut kilodan birsey cikmasinda zaten hic kilo almiyorum hatta verdim bile yavas yavas ta olsa ...madem suyu cok ictigim soylenemez ama tavsiyeni dikkate alacagim...
Şeker mi var sende? Dikkat et ayrica kendine bol su iç

bemde keçiboynuzu pekmezi yediriyorum :) soğankürüne adet bitiminde başlayıp sabah aksam içtin dimi :) inşallah verebilirim bu ay. Ama geç adet olduğmdan yumurtalama zamanım ne zaman onu bilmiyorum işte

Kızlar merhaba bişey sorucam size bu soğan kürü sadece pkolular için mi ? Yoksa herkes uygulayabilir mi
Bende sogan kuru yaptigim ay gebe kaldim pkolu degilim:) tabi ekstra yedigimiz seyler de vardi. Sabah ac karnina 1 tane kuru incir, ari sutu bal polen karisimi, kabak cekirdegi muz vs.:)

Ne zamandir deniyorsunuz en son yaptığın kur vs var mi? Hormon Tahlillerini yaptirdin mi :)
4 ay filan oldu heralde tam emin değilim. Mayısta hamile kaldım ama kimyasalmış. Daha önce kür filan yapmadım sadece hayıt tohumu içitordum ama onuda 10-15 gün filan içtim bıraktım. Hormon tahlilimde iyi çıktı hamile kaldığım ay yaptırmştım. Yani öğrenmeden önce. :)

Kimyasal olmasi bile umut verici bu dört ay icinde:) bence yakındır bebisinin gelmesi insallahhh❤

Kimyasal olmasi bile umut verici bu dört ay icinde:) bence yakındır bebisinin gelmesi insallahhh❤
Öyle mi diyosun :) kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyo işte. umarım hayırlı sağlıklı bir bebeğimiz olur Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Sende sağlıkla al kucağına :)

Aminn isteyen herkese nasip olsun insallah. Kendini mümkün olduğunca rahat bırak gercekten rahatlik cok onemli.

Gelen giden yok hala sevinsem mi üzülsem mi bilemedim kan testi vermeyede korkuyorum bi yandan Eşim ümidi kesmiş olmalı hamile olabilme ihtimali adamın aklının ucundan dahi geçmiyor Sen hep gecikiyordun diyor halbuki yanlış hatırlıyor ya tam günümde ya da 1 gün önce olurdum genelde. Hatta sen yanlış biliyorsun diye akşam benimle kavga etti takvimim yanlışmış öyle diyor
Bir de 14. değil 16. gün yumurtladım regl olsaydım bugün olmuş olurdum diye düşünüyorum. Böyle işte yazayım dedim

A AsyaaAyazz canım bugün kontrolün vardı yalnış hatırlamıosam demi naptın nasılsın
Aynen kuzum da gitmeyecem o doktora ya. Oyalıyor gibi geldi. Yok şu gün gel yok daha çok küçük. Bana doğru düzgün net bilgi vermiyor. Tedavi sürecinde süperdi bak hemen hamile kaldım verdikleriyle ama bu aşamada sevmedim memnun kalmadım. Pazartesi başka yere randevu aldım. Hem daha net belli olur o zamana her şey :) strese sokuyor bu doktor beni çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…