Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ece isimli bebişler çok tatlı olur :) yeğenim var tam bir Barbie ❤
eşimle dün konuşuyoruz 5 tane isim sen 5 tane ben karar vercem sonra elicez çok uyanıksın en son ece de karar kılacaksın dimi die bnde ewt istiorm dedm heheh istiorum gerçekten yaaa kızımızın ismi bizim isimlerin baş harflerinden olacak çok hoş

Kızlar merhaba bişey sorucam size bu soğan kürü sadece pkolular için mi ? Yoksa herkes uygulayabilir mi

Merhaba canım bende pko yoktu öylesine rahim temizlensin diye içtim (sadece 6-7 gün civarı sabah akşam içtim, sonra sıkılıp bıraktım) o ay hamile kaldım.
Soğan kürünün etkisi oldu mu olmadı mı onu bilemiyorum ama, net birşey söyleyemeyeceğim.

Bende kız olsaydı ecem sare koyacaktım adını

Ya bende sare ismini çok beğenmiştim. Hiç sare isimli tanıdığımda yoktu. Sonra işyerinde yaşlı bir teyzede denk geldim o gün soğudum isimden istemsiz.
Annemin adı sare çok nayif ve kibar sare ismi olan arkadaşlarımın çocukları var onlarda öyle öncelerde anneme adıyla seslenenezdi kimse anlamazlardı şimdi en popilerlerin içinde :) hala düşünebilirsin boşver o teyzeyi sen

Ya benim zaten sürekli fikrim değişiyor zaten canım dönem dönem farklı isimlere takıyorumŞu sıralarda "inci" ismine taktım olsa güzel olur diye düşünüyorum. Fol yok yumurta yok daha ortada tabi derdime bakar mısın

benimde dzenli sadece geçwn ay kimyasaldan dolayı bir hafta sonra oldum bu ayda 14 gün geçtikten sonra oldum. Bende başlasam mı acaba bi zararı olur mu diye düşünüyodum
Sorun olmaz canım kullanabilirsin aklına yatmadıysa saraçoğlunun videosu var zaten aç kendin dinle ona göre karar verirsin

Ozaman bende bir deneyeyim. Belki bende de bir işe yarar Allah kucağınada almayı nasip etsin. Ne zaman yapmıştın peki bunu biraz anlatırmısın

bende başlayım ozaman inşallah bu ay güzel bir haber alırım :) peki soğan küründen sonra incir kürüne mi başladın
Yok kuzum sogan kuru yaparken ayni zamanda da sabah karina iki uc tane incir yiyordum. Sogan kurunu yumurtlama gunune kadar yaptim arada icmedigim gun de oldu. Ama yine de ictim yani:) ayrica esime de sabah ac karina zeytinyaginda beklemis incir yedirdim yaninda da keciboynuzu suyu. Insaallah guzel haberler verisin canim. Allah yaninda olsun her daim:)

Canım eşine söyle soyismini sen veriyorsun bırakta ismini ben vereyim de :)

Canım kemik suyunu nasıl yaptın?

Olsun rabbim nasip edince ismi hazır olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…