Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beslenme konusunda haklisin kuzum. Ben zaten bir suredir dikkat ediyorum, esim de sigarayi birakma konusunda adim atti bakalim. Evde de genelde kendim yemegimi yaparim, kuruyemis falan bolca yeriz. Kemik suyu da aklimda olsun. Esin icin de adim atmadan tutturmussunuz super olmus valla. Darisi bize bebisim ya. Bu arada mahir ismi daha 2 gun once tatil donusu yolda geldi aklima. Simdi sen diyince denk gelmis oldu tuylerim urperdi ya. Eski isim aklima gelmedi, ama Barış ismini cok severim (kardesimin adi :)) bir de esinle adinizin bas harfleri S sanirim, bizim de oyle :)) s ile baslayan bir sey de dusunebilirsiniz, sercan, semih gibi. Ayy cok heyecannli
Aa sigarayı bırakma yolunda adim atması bile cok guzelll. Umarım devamı gelir canısı. Evet bizim için büyük surpriz olmuştu. Hele esim umudunu kaybedecekti az daha. Ameliyat surecini ve sonrasını konuştuk uzun bi bekleyiş vardı ama geldi herseye ragmen sogan cucugumuz :) darısı sizeee insallahhh❤
Kuzum mahir ismi sen boyle diyince daha bi anlamlandi yaa . duygulandim simdi. Esim sana benzesin adı mahir olacaksa diyor :) barış ismi de guzel insana huzur veriyor. Bakalım nasibinde ne var :)

Moon1224 Moon1224 nerelerdesin ilk kontroller nasildi . yada yazdın goremedim :)
Canim kalp atsindan sonra daha muayeneye gitmedim..ayin 12sinde..kan tahlili verdi bi suru onun icin kan verdim gecen gun ama sonuclari 12 sinde alip gidecegim kismetse :KK66: umarim hersey guzel cikar ya.. kilo yüzünden sıkıntı cikmasinda tahlillerde :KK66: bide bebegi bi kalp atsinda gorduk insaAllah oda iyidir...sen nasilsin ne var ne yok nasil gidiyor :))

Canim kalp atsindan sonra daha muayeneye gitmedim..ayin 12sinde..kan tahlili verdi bi suru onun icin kan verdim gecen gun ama sonuclari 12 sinde alip gidecegim kismetse :KK66: umarim hersey guzel cikar ya.. kilo yüzünden sıkıntı cikmasinda tahlillerde :KK66: bide bebegi bi kalp atsinda gorduk insaAllah oda iyidir...sen nasilsin ne var ne yok nasil gidiyor :))
Herseyin yolunda gitmesine sevindim:) saglik ocağına da gitsen duzenli takiplere başlamış olursun. Bende iyiyim cok sukur:) kilo icin tavsiyem karbonhidrat li gidalari azaltip bol mevsim meyve sebzesi yemen. Maden suyu da faydalı derler ben icince rahatliyorum.

Kızlar testlerimi acil yorumlarmisiniz sabah yaptim :KK64:

Eklentiler

• IMG-20180709-WA0023.jpg
    IMG-20180709-WA0023.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 50
Herseyin yolunda gitmesine sevindim:) saglik ocağına da gitsen duzenli takiplere başlamış olursun. Bende iyiyim cok sukur:) kilo icin tavsiyem karbonhidrat li gidalari azaltip bol mevsim meyve sebzesi yemen. Maden suyu da faydalı derler ben icince rahatliyorum.
Canimsin..meyve yasak bana sker oldugu icin..katbonhidratta :))) mevcut kilodan birsey cikmasinda zaten hic kilo almiyorum hatta verdim bile yavas yavas ta olsa ...madem suyu cok ictigim soylenemez ama tavsiyeni dikkate alacagim...:KK66:

canım benim kardeşim 4 yaşında adını ben koydum cinsiyeti belli olduğundan itibaren koymak istediğim isimle seslendim hep babam modern bulmuştu başta istemedi ama benim öyle seslenmeme alışıp güzel gelmeye başladı. Sonuç benim istediğim oldu tartışması dahi olmadan kimliğe yazıldı isim :) 2. isim olarak annemle istedikleri ismi koydular. Diretirsen ve kararlıysan eşinde alışacaktır bence. Ece güzel isim:KK200:
teşekkür ederim canım bnde diretiyorum şuan da bakalım inşallah olur

X