Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben ece istiorum ama eşim istemiyor saçma buluyor benim ismim e harfi ile başlıo eşimin de c harfi ile uyumlu oluo kızında e harfi baş harflerden ece oluyor :))) eşime saçma gelıo bu anlam
canım benim kardeşim 4 yaşında adını ben koydum cinsiyeti belli olduğundan itibaren koymak istediğim isimle seslendim hep babam modern bulmuştu başta istemedi ama benim öyle seslenmeme alışıp güzel gelmeye başladı. Sonuç benim istediğim oldu tartışması dahi olmadan kimliğe yazıldı isim :) 2. isim olarak annemle istedikleri ismi koydular. Diretirsen ve kararlıysan eşinde alışacaktır bence. Ece güzel isim

Birgün tanimadiklari zaman anlayacak çocuğu olsun masraflar sorumluluk artar anlar canım üzülme strest etme bebegine etkilemesi n

Erkekler kendi aileleri söz konusu olunca laf ettirmiyor.Bizimkiler bisey yapsın olay oluyor..Ben kendi adıma calıstıgım icin esime söylemiyorım alınan hediyeleri vs,cünkü 1 yaptıysam 1000 oluyor gözünde.Tavsiyem karısma kime ne aldıgına bi süre.Ama kendinden kısma,bisey derse el yiyecegine ben yerim dersn
İsin sakası tabi ama bu kol sıkma konusunda tavrını koy,nedemek hamile kdına küfür etmekHamile olmasan da edemez tabi ..

Kuzum yaz tabii hosuma gidiyor sen boyle için i dokunce:) rahatliyoruz anlatinca.
Canisi varikosel çıktı evet doktor degiselim napalim diye düşünüyorken hamis kaldim. Ama baya anlattim bundan once hatirlarsan. kendimde esimi de cok iyi besledim. Saglikli yemekler yemeye calistim sana tavsiye ettiklerime ek olarak haftada iki gün kemik suyu ictik severiz de. Arada icine havuç soganda atardım. Esini besle yani :)
Kuzum ben eski isim severim simdilik mahir cok hoş geliyor bana:) aklinda isim varsa tavsiye edersen sevinirim kuzu

Simayinannesi
Hep aklımdasın allah yardımcımız olsun sağlıklı bebekler hayırlı evlatlar nasip etsin canım.. korkma sürekli ya musavvir tesbih et
Simayinannesi canım Rabbim saglikli evlatlar nasip edecek insallah vosvos ablamin dedigi gibi efen ecen gelecek hayirlisi ile Insallahhhh
Sessizgemi86 canimm guzel haberlerini aldikca bizde burda seviniyoruz dualarimiz sizinlee
Kızlar desteginiz bana nasil iyi geldi anlatamam. Iyi ki varsiniz ❤ cok tesekkur ederim. Allah'im hepimize saglikli evlatlar nasip etsin

Kızlar bende bugün kendi çapımda çok güzel bir haber aldım, 3 aydır Prolaktin değerim 35 civarı çıkıyordu. Doktorlar, Endokrin ve Kadın doğum takip edelim diyip 3 aydır oyaladılar beni.
Bende bu ay bitkisel karışımlar çaylar denedim ve 3 aydır 35’den aşlağıya inmeyen değerim bugün 25 çıktı. Artık daha umutluyum gebelik konusunda :))

Slm kizlar ovu testi yaptim gebelik için 24 ünde tesr yapmıştım yumurtladım yani 24 ünde bugün adet olmam gerekiyodu yorum yapabilcek varmi

Eklentiler

• 20180709_181203.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 20180709_165451.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 42
Çok sevindim senin adına canm umarım çok daha güzel haberler alirsin

Beslenme konusunda haklisin kuzum. Ben zaten bir suredir dikkat ediyorum, esim de sigarayi birakma konusunda adim atti bakalim. Evde de genelde kendim yemegimi yaparim, kuruyemis falan bolca yeriz. Kemik suyu da aklimda olsun. Esin icin de adim atmadan tutturmussunuz super olmus valla. Darisi bize bebisim ya. Bu arada mahir ismi daha 2 gun once tatil donusu yolda geldi aklima. Simdi sen diyince denk gelmis oldu tuylerim urperdi ya. Eski isim aklima gelmedi, ama Barış ismini cok severim (kardesimin adi :)) bir de esinle adinizin bas harfleri S sanirim, bizim de oyle :)) s ile baslayan bir sey de dusunebilirsiniz, sercan, semih gibi. Ayy cok heyecannli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…