Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BENIM ERKEN TESTLERE HİÇ GÜVENİM KALMADI NORMAL DAHA İİ

Bende predictor dogruydu
Hatta problemliydim dusun once cikmadi cidden sonra cikti.
Degerin suan azsa cikmaz.Bazilarinin fazla oluyor canim ondan cikiyor erkenden.O da yumurtayla alakali.

günaydınnnn
Test sonucu bekleyenler, test yapacaklar hayırlı güzel haberlerle gelin inşallah

Bu arada ovulasyon testi yapan anne adayları, regl biter bitmez mi başlıyorsunuz yoksa 14. günde falan mı?

Hadi hayırlı haberler verin inşallah
inşallah
BENIM ERKEN TESTLERE HİÇ GÜVENİM KALMADI NORMAL DAHA İİ
normaldede çıkmadı benim onuda denedim ama bebiş yoksa testlere suç bulmaya gerek yok :)) çeşit çeşit test yaptım hadi biri hatalıydı hepsimi hatalıydı dediğim gibi bende birşey yok sanki

patate Gözünaydıııınnnnn
Daha da rahatlamissindir canim.
Insallah saglikla kavusursunuz hep iyi haberlerini alirsin.Senin gb olanlarada umut oldun

Reactions: D-E
BU TESTTE DE YOK YOK
sağlık olsun canım bekle bakalım biraz daha günün geçince belli olur illaki ben mecbur kan verdim bu ara omzum tutuldu 2 gündür ağrıyor migrenim tutuyor belim ağrıyor ilaç kullanmam lazım korkumdan kullanamıyorum. yarın belli olsun direk ağrı kesiciye dayanıcam duruma göre bilerek umutlanmak istemiyorum yok gibi geliyor hayal kırıklığı olsun istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…