Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah cnm. Sen ne zaman gideceksin doktora? Valla surekli regl sancisi var oturamiyorum kalkamiyorum olsamda kurtulsam
Benimde belim cok fena agriyor. Kasiklarimda da arada agri oluyor. Cok yordum kendimi. Bugun ya da yarin olacagim belli. Adet olunca giderim artik.

Yarın hemen gideceğim zaten.hem böbreğin hem legen kemiğinin etrafı ağrıyor.insllah önemli bisey cikmaz
Böbrek ağrısı problemi bende yaşıyorum git baktır hemen bende böbrekte iltihaplanma ve kum vardı 1 ay oldu hala ağrısını çekiyorum erteleme :) çok geçmiş olsun

Amin Insallah sende hamilesindir canim. Bence yap testi ama erken test oluyor ya 4 gun oncesinden yapilan testler onlardan yap bence. Ben oyle yaptim cunku. Aslinda sabah ilk idrarda daha iyi ama ben oglen yaptigim halde cikmisti. Oyle cok beklemeden 10 saniyede cikti. Valla ben birde 1 haftadir cok lavaboya cikiyorum. Ayrica gaz olayi normal usutme degil baya ucucakmisim gibi gazlaniyorum.Asiri belirgindi bilmiyorum sende nasil ama.

Böbrek ağrısı problemi bende yaşıyorum git baktır hemen bende böbrekte iltihaplanma ve kum vardı 1 ay oldu hala ağrısını çekiyorum erteleme :) çok geçmiş olsun
Tedbirini almassan taşa dönüşür taş ağrısı daha kötü benim taş olmuştu kirdirdim oda başka çile

Tedbirini almassan taşa dönüşür taş ağrısı daha kötü benim taş olmuştu kirdirdim oda başka çile
Valla kum için doktor bol bol su dedi içiyorum ama genede bir kısmı hala duruyor ve onlar orda durdukça ağrılarım da geçmiyor.Birde bebiş isteyince o ağrıları bile insan hamileliğe yoruyor

Bağışıklık güçlendirici bir şeyler tüket, özellikle çinko ve magnezyum eksikliği ağrıya sebep olabilir. Aile hekimine bir danış, belki takviye önerebilir. Adet sancısı çok çektim. Doğum sonrası nispeten azalsa da, çoğu zaman yataktan kalkamaz halde geçiyor ilk günü.. bir an önce hamile kalsam da ağrıdan kurtulsam 9 aylığına

Günaydın kızlar hepinize...
Bir şey danışacağım bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim. Birkaç yerde ovülasyon testi ile yumurtalama takibi yapıp, sadece yumurtlama günleri korunmasız ilişkiye girilmesini önermiş bazıları. Geri kalan günlerde korunmalı ilişki olmalı demişler.
Kafam çok karıştı açıkçası. Böyle bir şey duyan ya da bu doğruysa sebebini bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…