Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben böyle bir şey e inanmıyorum. Ilk oglumda yeni evliydi.E dolayısıyle gün aşırı deniyorduk. Ikinci ay hamile idim ...

Bana da ilk gittigim doktorum adetten 2 gun sonra gun aşırı 10 gün ilişki önermişti. Hic aklima gelmedi benimde 10 gunden sonra ne yapalim diye sormak. Şu konuya bi açıklık getirilirse cok iyi olacak.
Doktora gitmeyi planliyorum unutmazsam soracagim. Benim gibi gidecek olan varsa sorsun lutfen.

Merhaba tatlim yok kiz oyle birsey, uzmanlar diyorki duzenli birliktelik erkegin yenilenmesi hizli ve taze olanlari daha iyi yerine ulasirmis. Erkek 3 hafta perhiz yaparsa eee haliyle bayatliyor

Benimde belim cok fena agriyor. Kasiklarimda da arada agri oluyor. Cok yordum kendimi. Bugun ya da yarin olacagim belli. Adet olunca giderim artik.
Gruplarda okuyorum klomen kullananlar adetinin 3.gunude gidiyormuş beni cagirmadi ama. Ilaca hemen baslatsin istiyorsan en gec 3.gunu gitmis ol cnm. Hamilemisin kiz yoksa ihtimal varmi bel ve kasik agrisi hamilelik belirtilerinden sik sik lavaboyada gidiomusun

Ben böyle bir şey e inanmıyorum. Ilk oglumda yeni evliydi.E dolayısıyle gün aşırı deniyorduk. Ikinci ay hamile idim ...

Bana da inandırıcı gelmedi aslında regline bir gün kala hamile kalan arkadaşım var ama çok fazla duyunca acaba dedim...

Merakla bekliyorum doktorun yorumunu

Merhaba tatlim yok kiz oyle birsey, uzmanlar diyorki duzenli birliktelik erkegin yenilenmesi hizli ve taze olanlari daha iyi yerine ulasirmis. Erkek 3 hafta perhiz yaparsa eee haliyle bayatliyor

Kız Allah da seni güldürsün yaaa fena güldüm yorumuna... Bizimki hep bayat o zaman yandık işlerimiz yüzünden adamla birbirmizi zor görüyoruz

Insallah 3. gunu pazara denk gelmez.
Bu ay yumurtlama zamanini es geçtik. Duzenli iliski olmadi. Her adet olacagim zamanda yaşadigim agrilar. Insallah onumuzdeki aya

Insallah 3. gunu pazara denk gelmez.
Bu ay yumurtlama zamanini es geçtik. Duzenli iliski olmadi. Her adet olacagim zamanda yaşadigim agrilar. Insallah onumuzdeki aya
Insalah onumuzdeki aya guzel haberler aliriz. Ben ilj hamileligimde hic ugrasmamistim 1 ay sonra hamileydim ikincide oyle olacak sanmistim ama ramazandan beri ugrasiyorum bu sefer zor olacak galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…