Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erkek bebek isteyenler için önerilebilir bu.. zira y kromozomu taşıyan spermler 24 saat hayatta kalıyor, aynı yumurta gibi. Ayrıca x kromozomu taşıyanlara göre daha hareketli ve hızlı oldukları söylenir. Bu durumda yumurtlama günü ilişki, erkek bebek olasılığını artırır. Daha önce ilişki olmuşsa, içerde 72 saate kadar hayatta kalabilen x kromozomlu spermler olur ve yumurta çatladığında döllemek için tüpte hazır beklerler. Bu da kız bebek demek. Karışık oldu biraz ama umarım anlaşılır :)

Valla ben cok merak ediyorum benimki kiz mi erkek mi muhtemelen ben cunku yumurtlama gunu iliskiye girmis olabilirim. Bitane kizim var allaha sukurler olsun bitanede oglum olsa guzel olurdu ama en onemlisi tabi saglikli sihatli hayirli bir evlat olmasi.

Valla canm bende daha gelen giden yok ama test yapamiym 6 aydr yapiym cikmiyo hayalkırıklığı oluyo ya
Ayy gelmesinler zaten, inşallah vardır canım bebiş ama test yapmadan da netleşmiyo malum

tuh allah seni napmasin bayat bayat tutar mi tabi seninkiler kesin kaplumbag hiziyla giderken yolda telef oluyordur.

Ama firsatini buldun mu hic kacirma hem esine soyleme bebek icin yanastigini birak o kendi kendine heveslensin heycan yapsin. Adamin hevesini kirma cocuk bebek diye dirdir ederek. Hem hersey soylenmez erkeklere annen sana ogretmedi mi

Allah gönlüne göre versin inşallah canım

Benimde bi oglum var ins kiz olsun diyirum. Saglikli olsun tabiki ama iste insanin gonlu kayiveriyor pembis pembis ipler elbiseler tokalar tuutuuler zaman nr kadar yavas ilerliyor yaa oooff

2.ye 5 aydir ugrasiyoruz olmuyor hemen oluverir sanmistim oysa esimde cok istemiyor benim cabalarimla nereye kadar bakalim

olur insallah herseyin bir vakti saati var, esin istemiyorsa o onun sorunu sen hic soyleme niyetini. Ovulasyon gunlerini kendin hesap et ona gore ozel gece hazirla esine bak bakalim ondan sonra

2.ye 5 aydir ugrasiyoruz olmuyor hemen oluverir sanmistim oysa esimde cok istemiyor benim cabalarimla nereye kadar bakalim
Bu erkekleri anlamıyorum taşıyan, doğuran, emziren biz... Nedir yani bu kadar mı zor? Masraf korkusu mu bu? Evladını yalnız bırakmak güzel mi? Ben de oğluma kardeş olsun diye uğraşıyorum.. ayrıca yaşlılıkta tek bir evladın üstünde yük olmayız ne güzel.. sırayla bakarlar inşallah :)

olur insallah herseyin bir vakti saati var, esin istemiyorsa o onun sorunu sen hic soyleme niyetini. Ovulasyon gunlerini kendin hesap et ona gore ozel gece hazirla esine bak bakalim ondan sonra
Adetim su ara hic duzenli deilki en son 22 agustosta olmustum normalde 34 35 gunde olurdum nasi hesaplicam bilemiyorumki su akintilarini takip eden kadinlar var ondanda bisicik anlamadim ben ayit edemem galiba onu ahahah :) valla suan ilac kullandigimi klomene baslicagimi falan esim bilmiyor su ara cok yogun calisiyor bende sabrediorum canim 1 2 hafta sonra acisini cikartcam diorum kis kis gülüyor ahah saf kocam benim derdimi bilmiyorki ahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…