Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar boş gebelik çıktı ((
Kürtaj olucam genel anestezi ile haftaya çok korkuyorum ( Allahım yardım et bu cok acı
korkma canım benımde oldu daha önce ama 3 aydan sonra tekrar hamıle kaldım üzülme içerde bebek bile oluşmamıs sadece kese oluyo uzulma ama

Kürtaj olucam genel anestezi ile haftaya çok korkuyorum ( Allahım yardım et bu cok acı

cnm bekle bıraz evt bencede bızım komsunun kızındada öyle olmuştu bekledı baya bı ıkı ay kurtaj olmadı sonradan oluştu bebek bende duydum
istersen acele etme

korkma canım benımde oldu daha önce ama 3 aydan sonra tekrar hamıle kaldım üzülme içerde bebek bile oluşmamıs sadece kese oluyo uzulma ama
Kürtaj dedi doktor içim ürperdi çok korkuyorum özel muaynesinde olacam anestezi ile yapicak 7-8 dk sürmez hem sen üzülmezsin bu anı görüpte dedi

kaç haftalık canım. Ben de 25 gün falan oldu kürtaj olalı çok zor bi durum ama yapacak bişey yok inan imtihan diyebiliyoruz sadece sabrediyoruz. Ve hiç korkma genel anestiziyle uyuyosun bi 10 dk sonra seni uyandırıyolar hiç bi ağrın sızın olmuyo biraz sersemlik oluyo hepsi bu ben hiç korunmuyorum bile rabbim tekrar nasip eder inşallah

7 haftaya girmişiz cocukta yok kalp atısıda yok içim parçalanıyor
Alttan bakıldınmı hiç bana 6 haftamda boş gebelik dediler alttan bakıldığımda gördüm gerçi bnm sonu yine hüsran bitti karnımda ölmüştü ama ne bileyim cnm seni çok iyi anlıyorum şuan allah sabır versin en fazla 8 haftaya kadar bekliyolar zaten

Bende bu ay klomen kullandım doktor adetin 3 cu günü iç 5 kullan gel dedi baslafigim gün adetim kesildi bi hafta sürerdi normalde sonra çok az yine geldi bitti .ve şuan acayip akintim var bende anlamadım ki klomenden dolayı mi oldu .çarşamba yumurta takibine gidicem inşallah ise yarar .

Kızlar merhaba.. Bu aralar grupta çok sevindirici haberler alamıyoruz maalesef.. Herkes sırayla kırmızı kartları görmüş okuduğum kadarıyla. Bir de boş gebelik yaşayan arkadaşımız var, Allah kolaylıklar versin Bir an önce atlatıp yeniden anne olup bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah Nr Srkn üzülme diyemiyorum çok haklısın kim olsa üzülür. Ama olumlu düşünmeye çalış kuzum.. Çocuğun bir engeli de olabilirdi ne bileyim daha kötüsünü de yaşayabilirdin hep beterin beteri var diye düşünüp teselli bulacağız Sağlığımız yerinde olsun anne olmamak için bir sebebimiz yok artık herşetin bir çaresi çözümü bulunuyor. Ne olur kendinizi üzmeyin tanımadan hepinizi çok seviyorum

Selam kızlar benimde bugur reglimin 1. Günü . Bat tarihi 6 aralık . İnsallah herkesten hayırlı sağlıklı hamiş haberleri alırız. Rabbim arayan isteyen kim varsa yardım etsin

Alttan baktılar canım embriyo olusmamıs dediler

Aminnn inşallah canım çok Saol Allah razı olsun ( ❤❤❤

Canım aynı benim gibi olmuşsun, çok iyi anlıyorum seni. Ben toparladım güçlü olmaya çalışıyorum. Artık kafama takmıcam. Sadece meditasyona başladım geceleri yatmadan önce kulaklıklarımı takıp anne olmak için meditasyon videosu var onu dinliyorum çok faydası varmış. Sen de dene istersen hem müziği rahatlatıyor insanı. İnşallah en kısa zamanda hayalimiz gerçek olur

Canım ben oldum . Çok
Kızlar genes anestezi ile kürtaj olan varmı çok korkuyorum
az bir doz veriliyorlar. Hiçbirşey hissetmiyorsun. Uyandığında biraz sancın olabiliyor . Ben o kötü tecrübeyi evliliği min ilk ayları yaşadım. Sonrası kalkıp gidiyorsun günlük hayata devam. Doktorun verdiği antibiyotik i kullanmayı ihmal etme canım çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…