Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bide klomenle ilgili kimse bisy bilmiyor yazmışsınız ben soran herkes e tek tek yazdım tüm süreci. Işte size yeni bi bilgi daha hiç bir halta yaramıyor.

Kızlaaarrrr benim reglimde çok şiddetli bu ay ufak parçacıklar gibi şeyler geldi yoksa ben kimyasal gebelik mi yaşadım ki?

Kız kimyasal gebelikte parça felan yok icini sacmasapan kurt düşürme

Bide klomenle ilgili kimse bisy bilmiyor yazmışsınız ben soran herkes e tek tek yazdım tüm süreci. Işte size yeni bi bilgi daha hiç bir halta yaramıyor.

Ya hiç bir halta yaramıyor felan demiyoruz öyle değil mi umudunu kaybetmiyoruz

Ya ben anlamıyorum bu kızları. Ay ben 8 ay kliman kullandım ama hiç bilgim yok inanki şekerim diyen var. Malesef aynı gezegendeyiz. Bu kadar da salınırmi
Ben ilk kez kullanacam nerdeyse ilk kullanan kisiye kadar arastirdim valla :)) benim kuzenim kullanmis ona soruyorum bak farkondaydan kullanmis diyorum sormasam onuda soylemiyo. Amaan 4 ay kullandim ben beceremedim galiba pek takip edemedim olmadi dio neyin kafasi anlamadim (

Cok sordum valla ama tam net cevaplar alamadim cnm belki sorularima denk gelmedin bilmiyorum ki klomeni kullandim ii hosta sonraki sureci cok merak ediyordum..

Bende ogluma cok cabuk kavustum ama ondan sonra bi kimyasal gebelik birde dusuk yasadim şimdi de gebe kalamiyorum ne yazikki
Bende düşükten çok korkuyorum :'( kürtaj kelimesi bile tüylerimi ürpertiyor Allahım birdaha yaşatmasın sanada inşallah .
Bende bugun gidiyorum 12de dua edin kalp atıslarını duyayım

Stres yapma canım anladığım kadarıyla hamilesin bebişini düşün içini ferah tut güzel haberlerle gelirsin inşallah
Aminnn inşallah canım o kadar çok tedirginim ki anlatamam Allahım sevincimizi yarıda koymasın inşallah .
6 hftyı bitirmek üzereyiz ama 5-6gündür lekelenmem oluyor 2 gündür progestan kullanıyorum biraz hafifledi ama korkuyorum yinede

Insallaah Allah babanene uzun ömürler versinde gorsun torununu cnm :) bende baska topiclere daldim valla su klomen hakkında ciďden hicbirsey bilmiorum ya
Bende kullandım canım yumurtaları uyarıyormuş bende polikistik over başlangıcı varmıs dr ilacı yazdı 10gün de bitecek dedı bitti takıp için hastanye gittim 3tane oluşmuştu sadece biri gelişmişti sonra dr ilişki günlüğü yazdı bide duphaston yazdı 25 ekim de başla dedi ilacım 3kasımda bitti regl olmam gerekırken hala olmadım arada bir gögüsüme batmalar oluyor oda çok az ama bel agrisi baya cektim bekliyorum işte testteyapmadım bazılarındailaç bittikten sonra 3 4 güne regl geliyormuş ondan yapmadım beklicem

Canim merhaba beni de yaz lutfen
Bat 17 kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…