Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
GUNAYDIN KIZLAR SIZE KOTU HABERIM VAR GECIKME OLUNCA DUN GITTIM KAN TESTI YAPTIRDIM VE GEBE DEGILIMM AMA HALA HASTA OLMADIM TABI BU DURUM COK SINIR BOZUCU AMA DUN YASADIGIM STRESTEN HEYCANDAN SONRA ANLADIMKI ARTIK HIC TAKMIYORUM NEZAMAN HAYIRLIYSA OZAMAN OLSUN SIZELRI OZLUCEMM HAMILE OLURSAM BURDAN HAYKIRIRIM INSALLAH BIRINIZ DUYARSINIZ HATIRLARSINIZ BENI

Cok teskkur ederim cnm verdigin bilgiler icin :) insallah güzel haberler alirsi da banada moral olur bugun moralim cok bozuldu çünku

Valla ben kullansam hayatta çenem durmaz. Herkeste ay hic uğraşmadan oldu demek için saklama kafası var

Son düzenleme:
Beni de yazın :)) 14 kasım

Merhaba bnim bat 21 kasım bnde ekleyin lütfen beklemek sabırla zor ama hepinize tavsiyem stres ve acaba belirti gebelikmi diye kendinize zarar vermemek emin olun rahatken cok daha kolay oluyor ben bu ay klomen kullandim bakalim allahtan hayirlisi diyorum olurda hamile kalırsam bebegimin geliştiğini görmek kalp atışlarını duymak kucağıma almak istiyorum artk

Kızlar hamile kalmadan önce doktor muayenesi oldunuz mu?Ne gibi bir muayane yapılıyor lütfen paylaşır mısınız?

Beni eklememissiniz 17 kasım var tarihi

Canim 5 gun oldu gelen giden yok gebelikte yok

Kızlar hamile kalmadan önce doktor muayenesi oldunuz mu?Ne gibi bir muayane yapılıyor lütfen paylaşır mısınız?

Ultrasonda kist vs bişey var mı diye bakılıyor kabul edersen alttan kamera ile de bakıp kontrol ediyor ben ettirdim.
Kan tahlili yapıyor yine istersen adetin 3. Günü. Benim yumurta rezervlerine tsh hormonuna falan baktı. Özellikle tsh onemliymis gebe kalmak isteyenlerde 2 nin altinda olmasini öneriyorlar.
Bir de b12 ve d vitamini kalsiyum vb gibi eksikliklere de bakıyor. Biraz genel geçer şeyler yani.

Sonuçlarım normal çıkmıştı benim ama doktor yine de uyardı bunların normal olması hamile kalabilirsin sorun yok anlamına gelmez daha ileri tetkikler var ama önce 1 yıl deneyin olmazsa bakarız onlara demişti.

Resmen listenin en sonunda ben kalmışım yahu

21 kasım bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…