Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dehşet midem bulanıyor keşke hamilelik belirtisi olsa ama araba tuttu sürekli tutuyor malesef hala belim ağrıyor eğer hamile değilsem altından başka birşey çıkacak gibi hadi hayırlısı

Dehşet midem bulanıyor keşke hamilelik belirtisi olsa ama araba tuttu sürekli tutuyor malesef hala belim ağrıyor eğer hamile değilsem altından başka birşey çıkacak gibi hadi hayırlısı
İnsallah sağlıklı bir bebiş senin karnındadır ve sana bunları o yaşatıyordur canım

Kızlar boş gebelik çıktı :KK43:((
Kürtaj olucam genel anestezi ile haftaya çok korkuyorum :KK43:( Allahım yardım et bu cok acı

Canım çok üzüldüm yaa :KK43:( boş gebelik diye bişey de mi varmış. Rabbim yardımcın olsun canım ya. Sen keseyi görmüştün ama demi?bebeği görmek mi gerekiyormuş demek ki?bu saatten sonra olma ihtimali yok mu acaba yaaa???

Canım bence bekle bir iki hafta daha.. 9.haftada bebeği görülen duymuştum niye acele eder bu doktorlar anlamıyorum.. lekelenmen devam ediyor mu
Lekelenmem halâ var canım embriyo olusmamıs bile dedi doktor bide gec döllenme olmuştu bende normalde 8 haftalık olması gerekirken 7 . Haftada yani geriden geliyordu
Doktor saglıksız gebelıkte olur bu durumlar üzülme dedi olsa engelli olurdu bu daha büyük problem senın için dedi

Kürtaj olucam genel anestezi ile haftaya çok korkuyorum :KK43:( Allahım yardım et bu cok acı

Kızlar genes anestezi ile kürtaj olan varmı :KK43: çok korkuyorum

Canım ben oldum . Çok

az bir doz veriliyorlar. Hiçbirşey hissetmiyorsun. Uyandığında biraz sancın olabiliyor . Ben o kötü tecrübeyi evliliği min ilk ayları yaşadım. Sonrası kalkıp gidiyorsun günlük hayata devam. Doktorun verdiği antibiyotik i kullanmayı ihmal etme canım çok geçmiş olsun.

İlk haftalarda alttan bakılma tehlikeli diye biliyorum keşke alttan muayene olmasaydın :KK43:

Ben de boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum kürtaj sonrası bana antibiyotik yazmayı unutmuşum sekreter on gün sonra kontrole gittiğimde doktor ilaçları kullandın mı dedi dedim ilaç vermediniz Allah'a şükür enfeksiyon oluşmadı antibiyotik siz atlattım ben
Alttan bakılmaksızın gerekli ise bakılması lazım canım halk arasında birşey tutturmuslar gidiyorlar doktor sonuçta zararlı olsa yapar mı bende sordum böyle böyle diye yok öyle birşey dedi 3 doktor da

Lekelenmem halâ var canım embriyo olusmamıs bile dedi doktor bide gec döllenme olmuştu bende normalde 8 haftalık olması gerekirken 7 . Haftada yani geriden geliyordu
Doktor saglıksız gebelıkte olur bu durumlar üzülme dedi olsa engelli olurdu bu daha büyük problem senın için dedi

Aynen canım bana da aynı şeyleri soylediler

Canım ben oldum . Çok

az bir doz veriliyorlar. Hiçbirşey hissetmiyorsun. Uyandığında biraz sancın olabiliyor . Ben o kötü tecrübeyi evliliği min ilk ayları yaşadım. Sonrası kalkıp gidiyorsun günlük hayata devam. Doktorun verdiği antibiyotik i kullanmayı ihmal etme canım çok geçmiş olsun.
Çok korkuyorum canım bende evliliğimin 6. Ayındayım özel muaynede olucam zaten devlete güvenemedim kanamam oldugunda acile gittim canımdan can aldılar sanki farklı bi ultrason aleti kullandılar :KK43:
O yuzden kendi doktorumda kürtaj olucam

İnşallah hamilesindir de bu yaşadıklarını tatlı bir anı olarak hatırlarsın. Benimde ara ara kasık sancım ve göğüs ağrım var. Ve inanılmaz bir halsizlik koltuktan kalkmak istemiyorum

Aynen canım bana da aynı şeyleri soylediler

Benimde lekelenme sonrası düşük olmuştu canım hatta sana demiştim sanırım lekelenmen varsa ihmal etme diye.. doktor bana kendi düşer bekleyelim dedi ve düştü kendiliğinden rahimde temizledi kendini kürtaja gerek kalmadı..lekelenmen varsa eğer seninde kendiliğinden düşebilir canım kürtaj istemiyorsan bekleyebilirsin benim gibi.. benim 25 gun oldu düşük yapalı doktor korunmayabilirsin dedi kurtaj olmadığı icin ve korunmadim seninde benimki gibi olabilir

Benimde lekelenme sonrası düşük olmuştu canım hatta sana demiştim sanırım lekelenmen varsa ihmal etme diye.. doktor bana kendi düşer bekleyelim dedi ve düştü kendiliğinden rahimde temizledi kendini kürtaja gerek kalmadı..lekelenmen varsa eğer seninde kendiliğinden düşebilir canım kürtaj istemiyorsan bekleyebilirsin benim gibi.. benim 25 gun oldu düşük yapalı doktor korunmayabilirsin dedi kurtaj olmadığı icin ve korunmadim seninde benimki gibi olabilir
Benim çok az lekelenmem var canım o yüzden cok korkuyorum :KK43:

Uzulmemek elde degil.Gecmis olsun.
Ama gecirecegin islemler icin canini sikma.
Ben canli canli kurtaj oldum malesef secim sansim yoktu ustelik kurtajlada sonlanmiyordu benim ki sadece patoloji icin parca alindi igne tedavisi baslayacak diye oldum hastanede yatarken.
Dış gebelik gecirdim.
Ve cok uzun zaman suruyor ve ustune korunmadayim suan.

Bol bol dua et buna şükür Allah beterlerinden korusun.Ilk ve son olur insallah ♡

Uzulmemek elde degil.Gecmis olsun.
Ama gecirecegin islemler icin canini sikma.
Ben canli canli kurtaj oldum malesef secim sansim yoktu ustelik kurtajlada sonlanmiyordu benim ki sadece patoloji icin parca alindi igne tedavisi baslayacak diye oldum hastanede yatarken.
Dış gebelik gecirdim.
Ve cok uzun zaman suruyor ve ustune korunmadayim suan.

Bol bol dua et buna şükür Allah beterlerinden korusun.Ilk ve son olur insallah ♡
Aminnn inşallah canım cok cok gecmis olsun Rabbim sanada birdaha yasatmasın ❤❤

X