Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam 230 ileti okuyamadım hepsini malesef.Bugün kadın doğum doktoruna gittim muayene etti ,enfeksiyon var ilaç verdi ,folik asit verdi .sana tavsiyem bir gün dur bir gün ilişki dedi.siz de deneyim derim kızlar çünkü doktorum çok tecrübeli en iyilerinden...

Canım bence bekle bir iki hafta daha.. 9.haftada bebeği görülen duymuştum niye acele eder bu doktorlar anlamıyorum.. lekelenmen devam ediyor mu
Canım öyle deme bence ben 9 haftaya kadar bekledim doktorlar çok umutsuzdu arkadaşın alttanda muayenesi olmuş inan beklemek insanın psikolojisini çok yıpratıyo ve boş gebelikte kese sürekli büyüdüğü için sıkıntı oluyo ilerleyen haftalarda zaten mecburi 8 haftaya kadar bekliyolar dah fazla bekletemiyolar

Hiç anestezi almadıgım icin daha önce o yüzden cok korkuyorum
Bize verdikleri damar yolundan çok az bi doz inan ben doktora ağlayarak işe yararmı dedim cümleyi bitiremeden uyumuşum nasıl 10 dk sonra uyandım hiç bişey hissetmiyosun bende çok korkuyodum hiç bişey olmadı kanamada çok olmadı allah sabrını versin canım

Günaşırı deriz genelde :) yani 2 günde 1 canım :) hatta yumurtlama zamanin netse o gunu hesaplayip yaparsin :)
Bunu bilmeyen azdır sanki ya..
Bide her gece her gece ne tadi kalor ne tuzu kiz gorev gb olur :)))))))

Hiç anestezi almadıgım icin daha önce o yüzden cok korkuyorum

Muhtemelen konustururlarken uyuyup kalacaksin ve uykudan uyaniyormus gb olacaksin canim

Aminn canımm inşallah çok korkuyorum anlatamam ( Allahım kimseye yasatmasın

İnşallah hamilesindir de bu yaşadıklarını tatlı bir anı olarak hatırlarsın. Benimde ara ara kasık sancım ve göğüs ağrım var. Ve inanılmaz bir halsizlik koltuktan kalkmak istemiyorum
Okadar çok uyudumki sersem gibiyim gece nerem uyuyacak bakalım inşallah güzel haberler veririz canım :)

Kizlar benim butun gun kasik agrim var adet olucakmis gibi, bata daha 8 gun var, hamile degilsem bu ay gercekten artik belirtilerle hic bakmicam ve rahat olucam en iyisi oyle

Kizlar benim butun gun kasik agrim var adet olucakmis gibi, bata daha 8 gun var, hamile degilsem bu ay gercekten artik belirtilerle hic bakmicam ve rahat olucam en iyisi oyle

Valla benimde sabahtan beri başım ağrıyor kafamı kaldıramıyorum bide kasıklarım ağrıyor ama sürekli değil ara ara. Sanki adetten önceki bekirtiler gibi

Reactions: D-E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…