Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hala hasta olmadimmmm. Dün öğlen pembe leke geldi. Acep noluyor

Benim sağ tarafimda kasik ağrısı oldu 4 gün kadar daha önce hiç olmamıştı böyle birşey dunde yumurtaliklarim ağrıyordu sanki lekelenmede belki bugün olurmuş bilemiyorum artık
Burda bi bayan test ediyodu yatagin ucuna oturun arkaya yatin iice gerilin sinra eger sag ve sol bosluguna bastirinca agriyorsa regl tam ortaya bastirinda agriyorsa gebelik die

Ay buyursunlar gelsinler resim ceker instagramda hikaye die paylasiriz forsumuz olur ahaha :))

:deli: okusalar sunlari bizim ozel mesaj kutusu dolar. Derler ki bu zihinsel problemi olan kıymetli hayranlarımızın tüm tedavileri bize ait lütfen başlayın :KK48:

Akıllı olup dünya insan kahrı çekeceğine deli olacaksın dünya senin kahrını çekecek. Ne yapsan amann çatlak o yapar diyecekler. Kayinvaliden e susar misin please diyeceksin manyak mi nedir bu ya deyip susacaklar. Akilli olsan her biri için dünyanın psikolojik durumunu yaşaman gerek

İnşallah güzel haberler alırsın :anneadayı: yumurtlama takibi yaptınmı ne zamandı ovülasyonun
İnşallah güzel haberler alırsın :anneadayı: yumurtlama takibi yaptınmı ne zamandı ovülasyonun
24 ekimdi benim adetim 37 günü buluyor bazende düzensiz oluyor ama 30 u hep geçiyor doktor normal olduğunu söyledi genetik olabiliyormus. Ama zaten o dönem de akintim da oldu gördüm yani . Şimdi kuru mesala bazen beyaz gerenkli geliyor o kadar

:deli: okusalar sunlari bizim ozel mesaj kutusu dolar. Derler ki bu zihinsel problemi olan kıymetli hayranlarımızın tüm tedavileri bize ait lütfen başlayın :KK48:

Akıllı olup dünya insan kahrı çekeceğine deli olacaksın dünya senin kahrını çekecek. Ne yapsan amann çatlak o yapar diyecekler. Kayinvaliden e susar misin please diyeceksin manyak mi nedir bu ya deyip susacaklar. Akilli olsan her biri için dünyanın psikolojik durumunu yaşaman gerek
Annem evlenirkrn ben kayinvalideme bunun sagi solu belli olmaz az catlaktir amaan idare edin falan demisti kayinvalidemde ogun deli kizin gelinligi guzel olur demisti :) şükür pek iyiyiz ama tek tarafli yani o cok takmio beni taksa papaz olurduk çünkü :)

Canım ben sana cevap yazdım ama yanlış birşeyler yaptım sen alttan oku
Tamam canım bekleyelim bakalım çokça dua ediyorum hepimiz için inşallah bu güzel duyguları yaşarız. Benim adetimde 26-29arası değişiyo çok düzenli aslında bi iki gün oynar ovülasyon testiyle takip ediyorum iki aydır 4aydırda istiyoruz çocuk inşallah kasım uğurlu gelsin bize:anneadayı::anneadayı:

Diş eti hassasiyeti yapabiliyormuş diye biliyorum bende canım o yüzden gebelik düşünmeden önce diş tedavisi olmayı öneriyorlar
Evet öyle yapmak lazım ama ben bu zamana kadar hiç diş doktoruna gitmedim. Ve açıkçası çok korkuyorum:) bebek olmazsa artik bi ara diş doktoruna giderim bakalim

Merhaba arkadaşlar.Ben yeniyim burda konu açacakdım fakat nerden açıldığını bulamadım bir türlü. Ben 5 yıllık evliyim ve ilk zamandan beri hiç korunmadık eşimle.Son 2-3 yıldırda çocuk istedik fakat olmadı.Polikistik over var bende tabi bide evlendikten sonra birden bi 30 kilo alımım oldu zeynep kamile aşılama için başladım geçen senelerde yumurtaları büyütmek için hap kullandım fakat işe yaramadı ilk aşılamayı bile yapamadık.Benim konu bayağı uzun aslında ama ben sizlere şunu sormak istiyorum.Bundan onceki adet dönemimde yani eylül sonları ekim başlarında ovülasyon testi alıp deneme yaptık. Testte sürekli çift çizgi çıkmıştı. Denemelere o süre içinde devam ettik. Daha sonra benim içimde sürekli bi umut vardı adet günüm daha gelmeden idrar testi yaptım.2. Çizgi silik şekilde sonuç verdi.Tabi ben merak edip ertesi günü kan testi yaptırdım ve sonuç 5. Küsürdeydi.Adet günüme daha 10 günden fazla vardı sanırım. Daha sonra olumsuz oldugunu düşündüm tabi .Sonrasında bigün pembe şekilde bi leke geldi peçeteye gün boyu başka bişi gelmedi.2 gün sonrasında kahverengi geldi. Ara ara böyle şeyler oldu.herneyse sonra hiç bi adet belirtisi olmaksızın kahverengi ve pembe renkte akıntılar gelmeye devam etti.Bende onu adet olarak saydım.fakat normalde 2-3 kutu ped bitiren ben bu sefer hiç ped kullanmadım.15-20 gün böyle devam etti.En son 2 gün önce kadın hastalıklarına gittim lekelenmem olduğu için uzun zamandır.doktor muayene etti alttan rahim duvarının kalınlaştığını söyledi ve bana progestan verdi kanamayı keseceğini söyledi.Benim nedense bu ay çok değişik sürekli içimde bitmeyen bi umut var.Dün sabah bir test yaptım ve sabah direk evden çıkmıştım akşam eve geldiğimde baktım test bu şekilde sizde yorumlarmısınız
Çizgi silik ama çıkması bence hamile olduğunu gosteririr,peki simdi kac gun var regline.ve doktor sadece duvar kalınlaşması var diye yolladimi tekrar kan testi falan istemedimi

Ben 23 yasindyim gecen yil evlendim. Gecen yil adetim 5 gun geçince test yaomis ikinci cizgi az diye yok sanmış herkese sormuştum. Şimdi duyduklarını idrak edemiyorum. Kirpik karışması kaş karışması burun sizlamasi . Biz sanirim kafayı yiyoruz komple :deli: bende ruyamda burnumdan cok fazla pislik çıktığını gördüm uyanıp tabiri ne baktim hamilelikmis :dondurma: tozutuyoruz %95...
:KK70::KK70:aynen herseyi hamileliğe yora yora kafalar gitti:KK70:ben de bir rüya görünce hemen bebeğe yoruyorum. Hatta millete soruyorum beni rüyanizda görmüyor musunuz diye:confused: sanki görünce gebe kalicam. :KK70:

Tamam canım bekleyelim bakalım çokça dua ediyorum hepimiz için inşallah bu güzel duyguları yaşarız. Benim adetimde 26-29arası değişiyo çok düzenli aslında bi iki gün oynar ovülasyon testiyle takip ediyorum iki aydır 4aydırda istiyoruz çocuk inşallah kasım uğurlu gelsin bize:anneadayı::anneadayı:
Amin canım inşallah bizim ilk ayimiz

Evvet hanımlar tırlatmaya 5 kala ... :deli: Az önce uyandım ve daha reglime 5 gün kala elimdeki 5 testten sonuncusunu da yaptım . Neden ? Çünkü karnımdan cenin yerine bir merak çıkaracağım :KK49: Çıkmayacağını bile bile neden ‘ya tutarsa’ moduna girer insan :işsiz: Bezdum kendimden :kızgın:

Evvet hanımlar tırlatmaya 5 kala ... :deli: Az önce uyandım ve daha reglime 5 gün kala elimdeki 5 testten sonuncusunu da yaptım . Neden ? Çünkü karnımdan cenin yerine bir merak çıkaracağım :KK49: Çıkmayacağını bile bile neden ‘ya tutarsa’ moduna girer insan :işsiz: Bezdum kendimden :kızgın:
5 guncuk kalmis tatlim elinde de test kalmamis ii olmus sabret tut kendini o 5 gun dolmadan sakin test mest alma insallah cift cizgiyu goreceksin cnm :)

X