Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
iyi dayanmışsın canım benim 8 gün var daha pazartesi test yapmaya başlarım direk sen ne yapmayı düşünüyorsun peki
En guzeli sabretmek ya. Nasilsa cikmasa gene beklicez ciksa beklicez valla hep beklemekle geciyor omrumuz. Ben bugun yemin ettim bata son 9 kaldi 2varken yapicam bitek diye. Ondan once yapmayasiya yemin ettim artik. Yoksa acayip uzuluyorum

En guzeli sabretmek ya. Nasilsa cikmasa gene beklicez ciksa beklicez valla hep beklemekle geciyor omrumuz. Ben bugun yemin ettim bata son 9 kaldi 2varken yapicam bitek diye. Ondan once yapmayasiya yemin ettim artik. Yoksa acayip uzuluyorum
ben biraz sabırsızım canım varmı yok bilmek isterim hele 2 gün geçecek kesin emin olurum test kan ne lazımsa yapmış olurdum sanırım :) bekleyenlere hayranım oyüzden

ben biraz sabırsızım canım varmı yok bilmek isterim hele 2 gün geçecek kesin emin olurum test kan ne lazımsa yapmış olurdum sanırım :) bekleyenlere hayranım oyüzden
İste bende senin gibi tez canliyim gecen ay bata baya varken basladim testin azizligine denk geldim bir ara pozitifi gordum kosa kosa kan tahliline gittim 0.0 cikti sonraki testte negatif cikti oyuzden usandim. Ciddi anlamda yikim olmustu gecen ay :KK43: buay gunumr yakin yaparim en azindan yoksa cabucak adetim gelir napalim kafayi siyircam yoksa

İste bende senin gibi tez canliyim gecen ay bata baya varken basladim testin azizligine denk geldim bir ara pozitifi gordum kosa kosa kan tahliline gittim 0.0 cikti sonraki testte negatif cikti oyuzden usandim. Ciddi anlamda yikim olmustu gecen ay :KK43: buay gunumr yakin yaparim en azindan yoksa cabucak adetim gelir napalim kafayi siyircam yoksa
elimdeki testler 6 gün kala yapılanlardan canım şuan 8 gün var pazartesi sabah 5 gün kalmış olacak bide 11 değilde 10 u olma ihtimalide var benim diğer aylara baktımda 31 çekince öyle olmuş varsa illaki çıkar varsada yoksada sağlık olsun belirsiz olmasındansa her türlü sonucu almaya razıyım

Kızlar iki gündür sabah uyandığımda adet sancısı gibi hafif bir ağrım oluyor ama çorap felan giyince geçiyor bunlar adetin habercisi mi sizce pufff

Kızlar iki gündür sabah uyandığımda adet sancısı gibi hafif bir ağrım oluyor ama çorap felan giyince geçiyor bunlar adetin habercisi mi sizce pufff
Aynisi bende var surekli olacam gibi ama olmuyorum ilac kullandim bugun gelecek guya 10.gun gelecek demisti doktor.

Günaydın herkese bata son 5 gün fakat bugün goguslerim epey büyümüş olarak uyandım hayırlısı bakayım...
Canım batımız aynı günmüş bende beklemedeyim inşallah Rabbim hayırlısıyla sağlıkla verir gerçi ben bugün umutlarımı azalttım biraz ovülasyon testi deneyerek:110:

Yarın senin çeyreği alayim ben bir çift de zıbın alayim. Sen devam et kiz dalgaya almasak ölürüz valla. Dirimize bile gerekli özen yok ölmeyelim :KK5:

Ayrıca da ne zaman istersen buradayım. Super kahramanım ben ama özelliklerim zayıf etiketlersen gelebiliyorum ancak:KK55:
Uyumusum cnm yaaa hayret nasi uyudum dun bilemiyorum :)) yarim ceyrek cikmis kiz ondan al araya kaynar ahahah :) igrenc espirim geldi valla ahahaha seeee leeeeee naaâa selenaaa selenaaaa :))

Arel13 Arel13 canm listeye beni eklememişsin bat 6 kasım demiştim.:KK24:
kızlar bi sorum olacak. geçen gün muayane oldum dr rahminde yumurtalıklarında hiç bi sorun yok dedi tahlillerim de çok yiy çıktı. evleneli 3 ayı geçti korunmuyoruz da. fakat gebelik söz konusu değil. ve
ovulasyon testi bu ay hiç çift çizgi çıkmadı:KK12:

Amin canım inşallah bekleyelim bakalım neler olacak neden yaptın o testi onda çıkıyor mu ki
Canım burda bir sürü kişi denemiş ovülasyon adete yakın çok koyu çıkıyormuş ardından gebelik testi yapıp pozitifi görmüşler. Bi nevi ovülasyondan hamile kaldıklarını öğrenmişler yani bende dünle bugün denedim yok denecek kadar az ikinci çizgi:110:

Canım burda bir sürü kişi denemiş ovülasyon adete yakın çok koyu çıkıyormuş ardından gebelik testi yapıp pozitifi görmüşler. Bi nevi ovülasyondan hamile kaldıklarını öğrenmişler yani bende dünle bugün denedim yok denecek kadar az ikinci çizgi:110:
Yine de çok güvenme onlara boşver sen umut etmeye devam edelim peki sende hafif lekelenme oldu mu

X