Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim umutlarını yıkmak istemem ama gebelik testleri yarım saat sonra çıkan sonuçlar yanlış izlenim verebiliyor.
Bende 2 gün önce test yaptım sonuç negatif çıktı saatler sonra baktım sonuç pozitif olmuş yani çift çizgi ama umutlanmadim çünkü testin üzerinde yarım saat sonraki sonuç geçersizdir yazıyordu ardında hemen birgün sonrada adet oldum .
Ama inşaallah sen hamilesindir kan testi yaptırmak daha güvenilir sonuç veriir.
Testler zaten ilk 5 dakikada doğru sonucu veriyor beklemek dağıtıyor sağlıklı sonuö alınmıyor seninde dediğin gibi .. Kimsenin umudunu kırmak değil tabii amacımız ama bildiğimiz tecrübe edindiğimiz durumları da gerçekci olarak paylaşmalıyız .. En azından yanlış beklentiye girmemek adına .. :KK49:

BEN DAHA OLMADIM YA KIZLAR NEZAMAN TEST YAPSAM BİLEMEDIM

VALLA CANIM INAN ZOR SABREDIYORUM AMA MEVSIMSEL OLABILIR HANI BIRAZ DAHA BEKLEYEYIM DIYORUM

Canım git kan ver kurtul bu işkenceden benceee en yakınında örnek ben varım bak 4 gün bekledim ne oldu? 5.gün adet oldum.. Testi yaptır bir an önce rahatla çünkü sonucu öğrenmedikçe eğer hamile değilsekte stresten regli ertelemiş oluyo vücut. Ki bu da daha büyük sinir strese yol açıyor..

Yazdım yazdım o hesabı ilk yapan benim sizede yazdım. Dün bugün olabilirmis

Kıııızzz sen hamile misin yoksa hıııı :halay:

Kızlaaarrrr benim reglimde çok şiddetli bu ay ufak parçacıklar gibi şeyler geldi yoksa ben kimyasal gebelik mi yaşadım ki? :işsiz:

Hayır canım kan testi istemedi. Bilmiyorum daha önce burdada okumuştum duvar kalınlaşması yaşayanlarda hamile olmuşlar ama işte en ufak bişeyide hamileliğe yoruyoruz Doktor progestan verdi korkma dedi bu gebelikte embriyoların tutunması için veriliyo dedi denemeye devam edebilirsin dedi... Reglime daha var ama işte bu geçtiğim dönem ne olduysa olmuş olabilir.Bakalım kan vericem bugün yine. Hüsran oluşturan sonuçlara alıştım 5 senedir ama yinede yılmadan deniyicem
Ah canım inan şu anda o kadar içten hamile olmanı istiyorumki,allaha emanetsin insllah yavrun seninledir.5 yıl kolaymı yaa benim 2. Ayım niye olmuyo diye başladım söylenmeye...
Çok utandım kendimden şuan allah yardimcin olsun canım

:deli:
3 buçuk ay oldu. dr normal dedi vucudunda alışması gerek dedi ama insan istiyor bi an önce:anneadayı:
Benimde öyleeee :KK76: Temmuz başı evlendik . Kontrol amaçlı gittim doktora . Senin zorun ne bekle bakalım biraz kasma kendini dedi :deli: 1 seneden önce eşli tedavi yapmıyorum olacağı varsa da stresten olmuyordur görev gibi değil keyfii beraberlik olsun bikaç ay sonra bebekle geleceksin dedi bana :bicak: Tatmin oldum mu ? Hayır :deli:

:deli:
Benimde öyleeee :KK76: Temmuz başı evlendik . Kontrol amaçlı gittim doktora . Senin zorun ne bekle bakalım biraz kasma kendini dedi :deli: 1 seneden önce eşli tedavi yapmıyorum olacağı varsa da stresten olmuyordur görev gibi değil keyfii beraberlik olsun bikaç ay sonra bebekle geleceksin dedi bana :bicak: Tatmin oldum mu ? Hayır :deli:
bende23 temmuzda evlendim aynen bana da stres yapma dedi. ama iş stresi çocuk stresi derken mümkün değil. hele bide aynı dönem evlenenlerden hamile kalanları görünce:skandal:

hala belim ağrıyor ayaktayken yada geriye doğru oturduğum çok hissetmiyorum ama öne doğru eğik oturduğumda ağrıyor belim ve karnımı sıktıracak hareketler yapmakta zorlanıyorum. normalde çok hiperaktifim ama eğilemiyorum karnım acıyor :KK43:

Ah canım inan şu anda o kadar içten hamile olmanı istiyorumki,allaha emanetsin insllah yavrun seninledir.5 yıl kolaymı yaa benim 2. Ayım niye olmuyo diye başladım söylenmeye...
Çok utandım kendimden şuan allah yardimcin olsun canım
Sağol canım benim. İnşaAllah Rabbim en kısa zamanda tattırır o duyguyu sana , hepimize.. Allah razı olsun...

hala belim ağrıyor ayaktayken yada geriye doğru oturduğum çok hissetmiyorum ama öne doğru eğik oturduğumda ağrıyor belim ve karnımı sıktıracak hareketler yapmakta zorlanıyorum. normalde çok hiperaktifim ama eğilemiyorum karnım acıyor :KK43:
Hayırlara vesile ola inşallah ... :KK51::KK200:

Hayırlara vesile ola inşallah ... :KK51::KK200:
hareketlerimin kısıtlandığı çok belli karnımı sıkıştıracak bi harette acı hissediyorum halsizlik uykusuzluk zaten hep var dün ilk kez 11 de uyudum ama gece ara ara gözüm açıldı. testlerimde bugün gelmedi yoldaymış daha yarın gelirmiş zaten varsada çıkmaz daha 8 gün var

Ben belirtileri hep yaşadım ama adet oldum belirti aramıcam artık :işsiz: streste yapmıcam olursa olur ya ne takıyorum amannnn.. kendime oyalanacak şeyler arıyorum :KK69:

hareketlerimin kısıtlandığı çok belli karnımı sıkıştıracak bi harette acı hissediyorum halsizlik uykusuzluk zaten hep var dün ilk kez 11 de uyudum ama gece ara ara gözüm açıldı. testlerimde bugün gelmedi yoldaymış daha yarın gelirmiş zaten varsada çıkmaz daha 8 gün var
Döllenmişse de çok çok erken belirti değil mi karnının sıkışması :110: Modunun düşmesi :110: Gerçi 10 gün önce test yapıp pozitif gören de var . İnşallah hayırlı bir haber için hissediyorsundur :KK200::anneadayı:

X