Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm google amcaya bi yazsana yerlesme kanamasi hesaplama die orda ortalama bi tarih verio regl tarihini yazinca. Belkide o gun bugundur :KK66:
Yazdım yazdım o hesabı ilk yapan benim sizede yazdım. Dün bugün olabilirmis

• Beğen
Reactions: D-E
Ben kan vermeni oneririm canim.
Insallah ilacta ise yaramistir.
Doktora ne zaman gittin ve yine ne zaman gideceksin?Kan vermismiydin adete 10 gun kala verdiginin disinda?
Sureyi cok uzun anladim sanki :)
Canım adet öncesi verdiğim kandan sonra tekrar bi kan verme olmadı... İnşaallah canım. Bide adet falan düzensiz olduğundan yumurtlama zamanıda pek belli olmadığı için sürekli dener durumdayız ama.. Bakalım bidaha vereyim bugün inşaAllah hayırlı sonuçlar çıkar...

5 guncuk kalmis tatlim elinde de test kalmamis ii olmus sabret tut kendini o 5 gun dolmadan sakin test mest alma insallah cift cizgiyu goreceksin cnm :)
Gaaripten çizgiler görmeye başladım bile zaten :halay: Hayali çizgi gösteriyorum kendime testte :kızgın: Delürdümmmm .. Yarın bir süreliğine anneme gideceğim belki biraz daha sakinleşirim :kahve:

Çizgi silik ama çıkması bence hamile olduğunu gosteririr,peki simdi kac gun var regline.ve doktor sadece duvar kalınlaşması var diye yolladimi tekrar kan testi falan istemedimi
Hayır canım kan testi istemedi. Bilmiyorum daha önce burdada okumuştum duvar kalınlaşması yaşayanlarda hamile olmuşlar ama işte en ufak bişeyide hamileliğe yoruyoruz Doktor progestan verdi korkma dedi bu gebelikte embriyoların tutunması için veriliyo dedi denemeye devam edebilirsin dedi... Reglime daha var ama işte bu geçtiğim dönem ne olduysa olmuş olabilir.Bakalım kan vericem bugün yine. Hüsran oluşturan sonuçlara alıştım 5 senedir ama yinede yılmadan deniyicem

Gaaripten çizgiler görmeye başladım bile zaten :halay: Hayali çizgi gösteriyorum kendime testte :kızgın: Delürdümmmm .. Yarın bir süreliğine anneme gideceğim belki biraz daha sakinleşirim :kahve:
Ahahah yan tuttugumda bende testin baslangic kisminda cizgiler goruyordum. Bi keresinde de annemlerde yapmistim eve geldim test pembelesmis belliki dagilmis nasi sevinmistim.. seni umutlandirmak istemem ama bence hamilesin cnmmm:KK200::KK200:

Ahahah yan tuttugumda bende testin baslangic kisminda cizgiler goruyordum. Bi keresinde de annemlerde yapmistim eve geldim test pembelesmis belliki dagilmis nasi sevinmistim.. seni umutlandirmak istemem ama bence hamilesin cnmmm:KK200::KK200:
Bence de ben hamileyim reglim bittiğinden beri sürekli kendime gebelik belirtileri uyduruyorum :eek: Bunu duymak bile o kadar hoş geliyor ki :dua: Rabbim :KK200: Haftaya bugün belki de doktor kontrolüne giderim belli mi olur :anneadayı::KK200:

Evvet hanımlar tırlatmaya 5 kala ... :deli: Az önce uyandım ve daha reglime 5 gün kala elimdeki 5 testten sonuncusunu da yaptım . Neden ? Çünkü karnımdan cenin yerine bir merak çıkaracağım :KK49: Çıkmayacağını bile bile neden ‘ya tutarsa’ moduna girer insan :işsiz: Bezdum kendimden :kızgın:
:KK70:Allah iyiliğini versin sabr canım inşallah sonuç güzel olsunda ben bu ay şartladım kendimi adete kadar test yok sen de tut kendini biraz zor ama:işsiz:

Bence de ben hamileyim reglim bittiğinden beri sürekli kendime gebelik belirtileri uyduruyorum :eek: Bunu duymak bile o kadar hoş geliyor ki :dua: Rabbim :KK200: Haftaya bugün belki de doktor kontrolüne giderim belli mi olur :anneadayı::KK200:
Ayy canimm benim insallaaah :) sonrada bizlere dua edersin malum gebenin duasi kabul olurmuş :))

Hayır canım kan testi istemedi. Bilmiyorum daha önce burdada okumuştum duvar kalınlaşması yaşayanlarda hamile olmuşlar ama işte en ufak bişeyide hamileliğe yoruyoruz Doktor progestan verdi korkma dedi bu gebelikte embriyoların tutunması için veriliyo dedi denemeye devam edebilirsin dedi... Reglime daha var ama işte bu geçtiğim dönem ne olduysa olmuş olabilir.Bakalım kan vericem bugün yine. Hüsran oluşturan sonuçlara alıştım 5 senedir ama yinede yılmadan deniyicem
Duvar kalınlaşmasının 2 sebebi var Rahim kendini ya gebeliğe hazırlıyordur ya da çatlamayan yumurtayı dışarı atmaya yani regle .. Çok çok belirgin bir özellik değil aslında rahim kalınlaşması ... Hayırlı sonuölar çıksın inşallah .. Rabbimin vardır bir bildiği :KK200:

:KK70:Allah iyiliğini versin sabr canım inşallah sonuç güzel olsunda ben bu ay şartladım kendimi adete kadar test yok sen de tut kendini biraz zor ama:işsiz:
O testler orda dururken canım rahat etmiyor :eek: Bitti rahatladım daha da yapmam :deli: İnşallah yaradanım yüzümüzü güldürsün sağlıklı mucizelerle :emir_bebek:

Duvar kalınlaşmasının 2 sebebi var Rahim kendini ya gebeliğe hazırlıyordur ya da çatlamayan yumurtayı dışarı atmaya yani regle .. Çok çok belirgin bir özellik değil aslında rahim kalınlaşması ... Hayırlı sonuölar çıksın inşallah .. Rabbimin vardır bir bildiği :KK200:
Amin Canım inşaAllah herşeyin hayırlısı dedik bu zamana kadar zaten... Allahım bu mübarek cuma gününün hürmetine herkeslere istediğini versin :KK200:

Canım benim umutlarını yıkmak istemem ama gebelik testleri yarım saat sonra çıkan sonuçlar yanlış izlenim verebiliyor.
Bende 2 gün önce test yaptım sonuç negatif çıktı saatler sonra baktım sonuç pozitif olmuş yani çift çizgi ama umutlanmadim çünkü testin üzerinde yarım saat sonraki sonuç geçersizdir yazıyordu ardında hemen birgün sonrada adet oldum .
Ama inşaallah sen hamilesindir kan testi yaptırmak daha güvenilir sonuç veriir.

X