Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

BASKA DOKTORA GIT BENCE CANIM KIST ONEMLI BIRSEY BEN YILLARCA UGRASTIM NE SIKINTILAR CEKTIM BIR BEN BIR ALLAH BILIR LAPAROSKOPİ OLDUM SONRA YINE CIKTI ALLAH SIFA VERSIN HEPİMİZE

evet canım bugun bat ama cok nadir belirtisi var normalde benım cok sancılı cok belırtılı olurdu belkıde gecıkır senin gibi zaten aklıma sen gelıyorsun hep o yuzden sevınmıyorum bat gelmemesıne

Aynen kuzum karşında benim gibi örnek var :) Aynısını yaşadım hayatımda ilk kez. Günde adet oldum üstelik hiç bir kasık göğüs vs ağrı belirti yaşamadan. Göğüslerim hala aynu biliyomsun, normalde adet öncesi başlayıp adet bitene kadar hafifta olsa bi hassasiyet olurdu şu an hiçbişey yok.. İnşallah seninki benim gibi olmaz gecikse de hamilelikten gecikir ama kafanı ona verip kendini dinleme ben öyle yaptığım için bu kadar gecikti belki de gelecekti çoktan

Evet 1 yıl oldu deyin olmadıysa bile yoksa kesinlikle özel de bile olsa bakmıyorlar

Anladım canım, sağol. Peki ben şimdi randevu aldım özelden ama Salı gününe varmış benim istediğim doktor. Salı da adetin 5. Günü olcak. Bide şu an kanamam çok yoğun 2.günü gitsem nasıl olcak çok çekiniyorum ya 5. Gün gitsem olmazmı ki

Hormonlar için 2.günü gitmek gerekiyor hepimiz yaşıyoruz aynı durumu ben o kadar çok adetli gidip o masaya yattım ki yapcak bişey yok başka doktora git hormonlarına bakılsın en azından yine istediğin doktora sonuçları gösterip ona göre bi yol izlersiniz mutlaka git bence yarın

Pardon siz nerde ve ne zaman çekildiniz bu filmi çünkü bende böyle şeyler okuyup korkuyla gitmiştim ki canımda çok azdır iğneyi zor vurulurum hiç ağrım olmadı gittiğiniz yerle de alakalı olabilir yeni makinalarla bu sıkıntılar olmuyor narkoza da gerek duyulmuyor bence herkea gideceği yer ile görüşsün acısız ağrısız çekim diye söylüyorlar zaten

HAKLISIN CANIM KAFAYA TAKMAYANLAR DAHA CABUK HAMILE KALIYOR VE BEN KALMASAM UZUN SURE SIZI OZLICEM AMA BAKMICAM GRUBUMUZA ETKILENIYORUM CUNKU

puff çok sıkıldım ya valla hafta sonu gelsede bi yatsam dinlensem çok sıkıcı bir gün

122. O oznuratas bat 24 Kasım

Delfin_ canım sen ilk kez gideceksin zaten 5.günü git istediğin doktora muayene etsin o senden gerekli test ve tahlilleri ister ona göre hareket edersin ..

122 kişiden 5 i hamile az değilmi ya güzel haberler verin kızlar hücrelerimiz canlansın

Delfin_ bana doktor 5. günü gelsende olur demişti

Kızlar sabah hanginiz diyordu ben tahlillerimi devlete yaptırıp kontrole özele gidiyorum diye? Ben de şimdi özelden randevu aldım ama tee Salıya veriyor. Diyorum ki yarın için devlete gitsem hormonlara orda bakılsa sonra da özele gitsem sonuçları orda gösteremez miyim? Hormon tahlili dediğiniz şey için sadece kan veriyoruz değil mi? Alttan muayene ediyolar mı? Beni detaylı bilgilendirin kafayı yicem

HAKLISIN CANIM KAFAYA TAKMAYANLAR DAHA CABUK HAMILE KALIYOR VE BEN KALMASAM UZUN SURE SIZI OZLICEM AMA BAKMICAM GRUBUMUZA ETKILENIYORUM CUNKU

Canım ben de aynısını düşünüyorum. Burayı çok seviyorum ama bağımlılık oldu ve aklımda başka hiçbişey yok yani sapık gibi belirti araştırıyorum burayı okuyorjm şartlanıyo insan

Denizli’de özel bi hastanede ağustos ayında çekildim diyorum ya kişiye göre tabi değişebilir hiç acı hissetmesen bile doktorun söylediği o an kendini kasman sebebiyle bile ilaç geçişi tam görünmüceği için kapalı çıkabiliyor bu benim tavsiyem yine doktoru ona doğru olanı söylücektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…