Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

5. Günü neden böyle bakamayız dedi canım ?

Yumurta boyuna falan ultrasonlami bakiyor yoksa bi tuhaf alet var ordek gagasi gibi onunlami bakiyor??? Bende regl sonrasi gidecemde merak ediyorum digerini hic sevmiorum çünku

merhaba kızlar bugün gün normal başlamıştı fakat saat 11 e doğru ayaklarımın üşüdüğünü farkettim ve birden adet sancısı gibi bir sancım oldu çorap giydim kendimi sıcak tuttum geçti fakat moralimin bozulmasına yetti açıkçası... şimdi öyle can sıkıntısı dolaşıyorum evde. 8 kasım batım fakat adet düzensizliğim var yani olmayada bilir.herhangi bir adet belirtim yok bugün ki kısa süreli sancı hariç. Ne hissetmeliyim bilemiyorum

ben sevdim genede o testi ama onu hamileysem en son yapıcam haftasını söyleyecekmi merak ettim :) şimdi sipariş ettiğim normal çift çizgili erken gebelik testi olduğu için pazartesi salı çarşamba birinden birinde belli olur bence yada salı çarşambe perşembe duruma göre bakacaz artık :))

bide sakin ol bebeleri rahat bırak

merhaba kızlar bugün gün normal başlamıştı fakat saat 11 e doğru ayaklarımın üşüdüğünü farkettim ve birden adet sancısı gibi bir sancım oldu çorap giydim kendimi sıcak tuttum geçti fakat moralimin bozulmasına yetti açıkçası... şimdi öyle can sıkıntısı dolaşıyorum evde. 8 kasım batım fakat adet düzensizliğim var yani olmayada bilir.herhangi bir adet belirtim yok bugün ki kısa süreli sancı hariç. Ne hissetmeliyim bilemiyorum

Doktorlar genelde adetin 3 ya da 5. Günü gel diyorlar ben şimdiye kadar çok doktora gittim e adetliyken nasıl rahat edicem yoğun geliyor dediğim için 5.günü de gelebilirsin dediler .. adetliykende muayene ediyo adet bitince de yumurtalara bakmak için muayene ediyor herkesin rahatsızlığı başka sen ilk muayenene git doktorun dediğine göre hareket et burda herkes farklı

Okuldaki en mulayim hocayimdir normalde boyle en rahat konusup sikintilarini anlattilari hocalar olur ya oylee ama dun bi öğrenimi aglattim cok üzüldüm sonra stresimi onlarada yansitmaya basladim yaaa bu arada baya tedariklisin cnm masallah :)) kandan once ogreneceksin taktin kafaya ins emeklerinin karsiligini alirsin yaa artik bi kac gebe haberi alalim yaaa.. biximle dertlesip dertlesip gebe kalinca terkmi ediolar bizi ne

sakin ol canım ben çevreme yansıtmam pek kandan önce öğrenmem lazım heryerimi deldiremem varsa var yoksa yok. ağustos ayında sadece 1 gün adet oldum sonra okadar çok ağrım olduki dayanılmayacak kadar acile gidip iğne oldum normalde ilk gün ağrır tek normal adet değildi yani acaba diyorum birşey olmuş olabilirmi??

İstedigin yerde yaptirip sobuclarini doktora goturebilirsin. Hormon icin alltan muayrne etmezler sadece kan alirlar.

Nasi birsey canim neden korkuyorsun?

Nasi birsey canim neden korkuyorsun?
hani tutunamadan düşme falan varmış baktımda biraz acaba öyle birşey olmuş olabilirmi adet olacağım günde 1-2 gün sonra sadece 1 gün az bi kanamam oldu sonra karnım belim okadar çok ağrıdıki düz duramadım iki büklüm oldum acilde iğne vurdurmak zorunda kaldık. ozaman böyle yumurtlama şu bu bilmiyordum açıkcası. normalde adetim 3-5 gün arası sürer toplasan 1 pedi ancak doldurur az oluyor zatende nebiliyim ozaman başkaydı sanki

Ne renkli kanaman benim de dusugum olmustu baya koyu renk oluyo dusukte kanama benimkide 5 haftalikmis.hamile oldugumu anlamadan dustu bebisim... bu arada gruplarda okudugumdan biliyorum rahim kendini hazirlama durumu oluyomus acaba oyle birseymi olmustu cnm yaaa..

Kızlar iki gündür burnum tıkalı hasta oldum sanırsam ama dün kulağım bir tıkandı ve hala açamıyorum geçmiyor. İnternette araştırdım şöyle bir yazı yazıyor ;

Orta kulağın hava almamasına sebep olan hormonal değişiklikler hamile kadınlarda kulak tıkanmasını oluşturur. Hamilelikte kulak tıkanması daha çok burun tıkanıklığından hemen sonra gelişmektedir. Kulaklarda tıkanma, çınlama, dolgunluk gibi sorunların hepsinin tüm sebebi hamilelikte yaşanan hormonal değişimlerdir.

bu ayki adet kanamam bir tuhaf geçmişti zaten sadece 1 gün adam akıllı kanamam oldu gebelik testi yapmıştım 3 gün önce negatifti.
Yani sormak istiyorum böyle bir durum yaşayan varmı özellikle hamile arkadaşlar cevap verebilir misinz ?

Benim de bat 10 kasım
112.
burcunzlcn48 10 kasım bat

normal adet gibiydi galiba ayırt edemedim ama dediğim gibi benim sadece ilk gün ağrır ama öyle günlerce dayanılmayacak ağrım olmaz 1 gün az bi kanamam oldu çokta değil ardından dehşet bir ağrı karnım belim ne masajlar yaptık ettik yok bayada tuttum kendimi gitmedim doktora gece zorla götürdü eşim hiçbi bilgim yoktu ozaman yumurtlama falan bilmiyordum yeni yeni araştırdım öğrendim

Bat 10 kasım

benimde sol kulağım geçen haftadan beri tıkalı canım griptim çarşamba perşembe cuma cumartesi ama ben her üşüttüğümde kulağım tıkanır zaten bilemedim yani. gribim geçti ama kulağım hala tıkalı bende merak ettim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…