Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Siz doktora gidip herşeye baktırmış mıydınız?

Bu resmi gordumde ben daha kullanilmammis sandin hanni genellikle 2 cizgiye alisigiz ya 0 1 falan die degermi verio benn erken gebelik testi almistim ama onda cizgi cikiyodu dijitaldi ondan sandim
bunda gebelik varsa + çıkıyor ve kaç haftalık olduğuda yazıyor gebelik yoksa - çıkıyor

Bebeğin kalbi neden durmuş öğrendiniz mi? Bende bebeğimi 11. Haftada kaybettim..

i

Canm benide ekle 29 kasimmmm

Merhaba kizlarrr, biz esimle konustuk ve ikinci cocuk olayini kapattik.Pihtilasma sorunum var.kan sulandirici igne kullanmadan hamile kalmam zor oluyor.(6 aydir coraspinle denedik) birde beynimin sag tarafinda 8 mm.pihti var.buda beni tedirgin ediyor.Belki bilirsiniz mutasyon tasiyanlarda pihti atma sorunu her an yasayabiliyoruz.benim saglik sorunlarim oldugu surece risk her zaman devam edecek.Allah sizlerin dileklerini kabul etsin ve insallah sizlere annelik duygusunu nasip etsin.Sizleri yine takipte olacagim.Insallah hersey guzel olur.sevgiler

Bu test ne ya insanın gücüne gider. En güzeli cizgili olanak onda ışığa filan tutunca hayali çizgi çıkıyor hic degilse
Ahahahah ben en son cizgi cikartcam die beyaz isikta baktim olmadi sari isikta baktim olmadi gun isigi hic olmadi 2 gun evirdim cevirdim vallaa sesli guldum haa dersteyim bide suan

kızlar ben de gebelik testi almak istiyorum ama önerdiğiniz güvenilir bi marka var mı. netten sipariş edicem. kimi markada surekli bozuk çıkabiliyomuş falan diye duydum ama sizlere sorayım en iyisi

Ben evlenmeden önce gitmiştim tekrar gitmedim zaten 14 ay oldu evleneli diye ama şimdi gidicem. Eşim de 2 ay önce gitti spermiyogra falan yaptırdık herşey normal çıktı
Canım ihmal etme git hormonlar aydan aya bile değişebiliyor süt hormonu özellikle rahim filmi de çekilmen lazım inşallah birşey yoktur tabiki varsa da bir ilaçla düzelecek birşeydir boşuna her ay stres yaşamamış olursun

Evetttt gençler hiç bisy okuyamadım azcık bunun altına yazın neler oldu olumlu olumsuz haber varmı. Bende iş başladı ev ayakta her yer temizleniyor ve ben lavobaya gittim ki pembe akıntı var. Leke değil biraz var yani bakalım devamına göre ya batacam ya çıkacam.

Ben evlenmeden önce gitmiştim tekrar gitmedim zaten 14 ay oldu evleneli diye ama şimdi gidicem. Eşim de 2 ay önce gitti spermiyogra falan yaptırdık herşey normal çıktı
Anladım canım şu yüzden soruyorum doktor her gittiğimde sağlıklısın hamile kalmaman için bi engel yok dedi bu git geller esnasında stresten kistim oldu falan en son hsg çektirdiğimde tüpüm kapalı çıkmıştı oysa ben kiste üzülüyordum meğer farklıymış diyeceğim o ki kaç aydır deniyorsan dene doktorlar hep aynı terrane 1 yıl olmadan tedavi olmaz ama bu konuda ben ısrarcı olduğum için bakıldı herşeyime ve problem varmış o yüzden en kısa sürede eğer çok istiyorsan hemen herşeye baktır en azından bi problem varsa erken öğrenmiş oluyorsun yok beklerim diyorsan hiç doktora gitme akışına bırak bunun harici aslında Rabbim ol derse olur da en azından tedbir bizden takdir Rabbimden umarım en kısa zamanda Allah ım isteyen herkese nasip etsin

Bu test ne ya insanın gücüne gider. En güzeli cizgili olanak onda ışığa filan tutunca hayali çizgi çıkıyor hic degilse
gebelik olmadıktan sonra silik olsa kaç yazar canım kendini kandırmamış olursun en azından :)
Waayyy anasınıiiiiii gavurlaar neler yapioooo ahahaahahah bide bilisim tekn.ögretmeni olcam :)) ne var bizde sinifta robot yapiozzz alllaa alllaa

aynen bende beğendim tipine bakınca bile güven veriyor net sonuç verecekmiş gibi geliyor zaten net veriyor ya var ya yok

Canım tüm msjlari okuyamadım konuya hakim değilim ama galiba regl oldun,peki sonucları almaya gittinmi doktora.sordunmu bu gecikme neden olmuş...bu arada üzülme hepimiz kasımda mutlu haberi alacağız inslalh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…