Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben demiştim canım özelde muayene olup devlette test yaptırıyorum .. hormon kanda bakılıyor .. muayene için adetin 5. Günü de gidebilirsin
Kızlar sabah hanginiz diyordu ben tahlillerimi devlete yaptırıp kontrole özele gidiyorum diye? :KK51: Ben de şimdi özelden randevu aldım ama tee Salıya veriyor. Diyorum ki yarın için devlete gitsem hormonlara orda bakılsa sonra da özele gitsem sonuçları orda gösteremez miyim? Hormon tahlili dediğiniz şey için sadece kan veriyoruz değil mi? Alttan muayene ediyolar mı? Beni detaylı bilgilendirin kafayı yicem:olamaz:

Kızlar ben dayanamadım az önce yine test yaptım ama negatif.Bat a 5 gün var hamile olsam çıkardı herhalde. Çok umitliydim ya moralim çok bozuldu ama yarın sabah aile hekimine gidip kan vermek istiyorum ,varsa kesin çıkar kanda .çok sancim oluyor bu böyle 10 gündür var ve aşırı siskinligim var...

Denizli’de özel bi hastanede ağustos ayında çekildim diyorum ya kişiye göre tabi değişebilir hiç acı hissetmesen bile doktorun söylediği o an kendini kasman sebebiyle bile ilaç geçişi tam görünmüceği için kapalı çıkabiliyor bu benim tavsiyem yine doktoru ona doğru olanı söylücektir
Anladım canım ben merkezde çektirdim hiç ağrım sızım olmadı

Ben demiştim canım özelde muayene olup devlette test yaptırıyorum .. hormon kanda bakılıyor .. muayene için adetin 5. Günü de gidebilirsin

Heh tamam o zaman ben hiç karıştırmıyım bida hazır randevuyu almışken. Gideyim Salı günü doktor baksın ona göre bakarım ne isterse yaptırırz artık

Başka ne olabilirmiş ki canım? Benim geçen ay yumurtlama döneminden sonra başladı hep hissediyorum öyle keskin bi ağrı değil ama hareket ettikçe orda bişey var gibi hissediyorum
Valla bana ürolojiye git baktir dedi canim.bende daha gidemedim ama gideceğim bir türlü geçmiyor benimkide

Aysimam85, post: 53347741, member: 813287"]Kızlar ben dayanamadım az önce yine test yaptım ama negatif.Bat a 5 gün var hamile olsam çıkardı herhalde. Çok umitliydim ya moralim çok bozuldu ama yarın sabah aile hekimine gidip kan vermek istiyorum ,varsa kesin çıkar kanda .çok sancim oluyor bu böyle 10 gündür var ve aşırı siskinligim var...[/QUOTE]

Ben bir senedir ilaç kullanmadan korunuyodum . 2 aydır hamile kalmaya çalışıyorum şuan olmaması normal mi sizce ? Sürekli düşünüyorum kafama takıyorum

Kızlar ben dayanamadım az önce yine test yaptım ama negatif.Bat a 5 gün var hamile olsam çıkardı herhalde. Çok umitliydim ya moralim çok bozuldu ama yarın sabah aile hekimine gidip kan vermek istiyorum ,varsa kesin çıkar kanda .çok sancim oluyor bu böyle 10 gündür var ve aşırı siskinligim var...
Çıkmaz kuzum ya erken gebelik testi bile olsa cikmama ihtimali yüksek,hele normal testler asla çıkmaz.niye eken yaptın moralini bozma bekle regl geçene kadar

Heh tamam o zaman ben hiç karıştırmıyım bida hazır randevuyu almışken. Gideyim Salı günü doktor baksın ona göre bakarım ne isterse yaptırırz artık
Eşinin spermiogram testini yanında götür eşinden de test isterse yeni yaptırdık yanımda dersin ona da bakar

Kızlar ben Salı günü doktora gidiyorum özelden randevu aldım. Bakalım doktor ne isteyecek ona göre bir yol belirlerim.
Ayrıca daha da ovulasyon testi falan almıyorum :) kendimi çok şartlıyorum bebekten başka şey düşünemez oldum hayatımı etkiliyo eşime de gergin davranıyorum ister istemez stres oluyo. O yüzden doktordan sonra akışına bırakıcam. Doktordan sonra Gruba da çok bakmayı düşünmüyorum( üzgünüm :cry:)
Çok etkileniyorum. Herkesin bebişleri en kısa zamanda gelsin inşallah :KK73:

Çıkmaz kuzum ya erken gebelik testi bile olsa cikmama ihtimali yüksek,hele normal testler asla çıkmaz.niye eken yaptın moralini bozma bekle regl geçene kadar
Teşekkür ederim ama bir an önce öğrenmek istiyorum .yarın kandan kesin sonuç çıkmaz mı ki?

Kızlar ben Salı günü doktora gidiyorum özelden randevu aldım. Bakalım doktor ne isteyecek ona göre bir yol belirlerim.
Ayrıca daha da ovulasyon testi falan almıyorum :) kendimi çok şartlıyorum bebekten başka şey düşünemez oldum hayatımı etkiliyo eşime de gergin davranıyorum ister istemez stres oluyo. O yüzden doktordan sonra akışına bırakıcam. Doktordan sonra Gruba da çok bakmayı düşünmüyorum( üzgünüm :cry:)
Çok etkileniyorum. Herkesin bebişleri en kısa zamanda gelsin inşallah :KK73:
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

ben adetin 5.günü gittim böyle bakamayız dedi doktor sadece hormon testi yaptı 10 gün sonra yine gel dedi muayene etti rahme baktı smear testi yaptı yumurtama baktı 17 mm olmuş dedi çatlamaya yakın dedi ilişki önerdi adetin bittikten sonra yine gel dedi eğer adet ol olmazsan günü geçerse de gel dedi malasef ki adet oldum bitince yine gidecem :110:

ben adetin 5.günü gittim böyle bakamayız dedi doktor sadece hormon testi yaptı 10 gün sonra yine gel dedi muayene etti rahme baktı smear testi yaptı yumurtama baktı 17 mm olmuş dedi çatlamaya yakın dedi ilişki önerdi adetin bittikten sonra yine gel dedi eğer adet ol olmazsan günü geçerse de gel dedi malasef ki adet oldum bitince yine gidecem :110:

5. Günü neden böyle bakamayız dedi canım ?

gebelik olmadıktan sonra silik olsa kaç yazar canım kendini kandırmamış olursun en azından :)

aynen bende beğendim tipine bakınca bile güven veriyor net sonuç verecekmiş gibi geliyor zaten net veriyor ya var ya yok :KK70:
Silik olurda umut var demektir bu direk insana moral bozukluğu anaaam ben cizgi isterim cizgiyi gormeden inanmam illa cift cizgi. Gece agridan uyuyamiyorum sabah kesin gelecekmis gibi ama gelen giden yok ya sinirimi surda 3 5 7 cocuktan cikartacam die korkuyorum :) icimdeki cocuk sevgisi kayboluyoooo:skandal:

X