Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetime 9gün var ama kasıklarımda adet olcakmışım gibi bir ağrı var sabahtan beri. Sanki zorlasam kanamam başlıcakmoş gibi hissediyorum

Canım tüm msjlari okuyamadım konuya hakim değilim ama galiba regl oldun,peki sonucları almaya gittinmi doktora.sordunmu bu gecikme neden olmuş...bu arada üzülme hepimiz kasımda mutlu haberi alacağız inslalh

Sabah adet oldum sancım çoktu gidemedim canım bide nasılsa gerek kalmadı sadece hcg bakılacaktı çünkü orda. Şimdi özelden randevu alıp bi kontrole gidicem

Sabah adet oldum sancım çoktu gidemedim canım bide nasılsa gerek kalmadı sadece hcg bakılacaktı çünkü orda. Şimdi özelden randevu alıp bi kontrole gidicem
Kurtuldun bari öyle en iyidir. Ne çektin inşallah kasıma hepimiz toptan başlarız. Bende adet miyim leke mi bilemedim bekliyorum devamı gelecek mi ama pembe kanama gibi degil

Doğru diyosun canım ben de gidicem o yüzden bi baksınlar. Şu rahim filmini nasıl çekiyolar ya? Herkes çok zor diyor. Bir de rahim filmi ne için çekilir? Alttan kamera ile bakıyolar zaten ultrason vs yani rahim filmi neye yarıyor tam olarak onları da bi araştırcam

Kurtuldun bari öyle en iyidir. Ne çektin inşallah kasıma hepimiz toptan başlarız. Bende adet miyim leke mi bilemedim bekliyorum devamı gelecek mi ama pembe kanama gibi degil

Canım seninki nedendir bilemiyorum ama benim ağustosta aynısı oldu, o ay çok kafaya takmıştım çünkü önce pembe leke geldi implantasyon sandım ama ardından da adet oldum. İnşallah seninki öyle değildir

Hakkınızda hayırlısı olsun canım bi tane evladın varmış en azından ne güzel. Allah onunla birlikte sağlıklı uzun ömürler versin.

Yaaa illa bizi zorla yalana sevkediyorlar,simdii gitsen kaç aydır deniyorsunuz diyecek 1 yıl olmadığı içinde bisey yapmadan folik asit verip yolluycak...
O yüzden ben diğer ay gittiğimde birazcık yalan soyluycem allahım affetsin 1 yılı geçti diycem ki umurlarında olsun

kızlar kist oluşan tarafta ağrı oluyor mu yürüdükçe oturup kalktıkça batma şeklinde? Yaşayan var mı içinizde?

Internetteki sonuc gorundu mu peki?
Sen yine de ona bak canim.

Merhaba bende bir kimyasal gebelik ve 11 haftalık kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Sizin düşük nedenleriniz neydi?

Canım ilki boş gebelik di ikinci kimyasal ben şimdi kan pıhtılaşması testi verdi sonucunu bekliyorum pazartesi de kontrol amaçlı gideceğim doktora

Geçmiş olsun canım öncelikle Allah bir evlat vermiş sizlere ins hastalığın da geçer

Yaaaa ben cok korkuyorum direkt sezaryan isteyecegim,ben ilk evlendigimde iliskiden bile ne kadar korktum kactim.
Hayatta doğuramam gibi geliyor canim

Kuzum ben normal doğum taraftariyim bebek için de en sağlıklıdır bence hamile kalınca sende öyle düşünürsün :)

Ben yalan söylemeyeceğim çünkü bir sene oldu :)

Merhaba bende bir kimyasal gebelik ve 11 haftalık kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Sizin düşük nedenleriniz neydi?

Canım ilki boş gebelik di ikinci kimyasal ben şimdi kan pıhtılaşması testi verdi sonucunu bekliyorum pazartesi de kontrol amaçlı gideceğim doktora

Geçmiş olsun canım öncelikle Allah bir evlat vermiş sizlere ins hastalığın da geçer

Yaaaa ben cok korkuyorum direkt sezaryan isteyecegim,ben ilk evlendigimde iliskiden bile ne kadar korktum kactim.
Hayatta doğuramam gibi geliyor canim

Kuzum ben normal doğum taraftariyim bebek için de en sağlıklıdır bence hamile kalınca sende öyle düşünürsün :)

Ben yalan söylemeyeceğim çünkü bir sene oldu :)

Canım ben çektirdim tüplere bakıyolar kapalı mı açık mı parça falan oluyomuş onlara bakıyolar beni de çok korkuttular narkozlu oluyo çok acıyo diye ama onlar eski makinalarla oluyomuş yeni makina çıkmış onu gideceğin merkeze sor c kollu ve de kollu diye geçiyordu sanırım benim hiç acımadı radyotomda çektirdim

kızlar kist oluşan tarafta ağrı oluyor mu yürüdükçe oturup kalktıkça batma şeklinde? Yaşayan var mı içinizde?

evet canım mesela ben cok gezınce cok ıs yapınca agrıyor bacagıma komple yayılıyor ağrısı sağ da var benım ve ben yıllardır kıstle yasıyorum

Canim ayni ağrılar bendede var.yorulunca,üşüyünce,oturup kalkarken,hatta elimle bastırınca yada bir yere yaslanınca bile ağrıyor.bende kist var diye doktora gittim ama doktor kistin yok o ağrılar başka bir şeyin ağrısı bizimle ilgisi yok dedi.benimkide sol tarafta ama regl dönemlerimde dahada artıyor

Doktora gittik cnm iltihap varmış onanmış malesef

Başka ne olabilirmiş ki canım? Benim geçen ay yumurtlama döneminden sonra başladı hep hissediyorum öyle keskin bi ağrı değil ama hareket ettikçe orda bişey var gibi hissediyorum

Rahim filmiyle yumurtayla spermin buluştuğu kanallara bakılıyor kapalıysa o tüpe sperm girmiyor ve döllenme gerçekleşmiyor bana zordu başkasına sorsan kolay bu herşeyde olduğu gibi yine kişisel ama tavsiyem neyle karşılaşacağını bilmiyorsun Allah korusun kapalıysa çok zor olur ki ben anestezili olmama rağmen uyandığımda çok ağrı hissetmiştim doktorun o konuda sana yine doğru olanı söylücektir acı eşiğin fazlaysa dayanamıyorsan yok çok kolaydı bişey olmuyor diyenlere hiç aldanma evet 10 dakikalık bi işlem ama acıdığı zaman saniyeye tahammül edemiyoruz yeri geliyor hem adetliyken kan verirsen hormonlarına bakılır bugün adetinin 1. Günü ise genelde 2. Günü bakılıyor randevu almanı tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…